نوشته های بلاگ  "2019"  از "تیر"

ابعاد وان جکوزی مناسب برای حمام شما چیست؟

سایز وان و جکوزی حمام خانگی

با افزایش میل به آپارتمان نشینی روز به روز اندازه فضای سرویس حمام نیز محدود تر می شود. طراحان با توجه به اینکه وان جکوزی یکی از اشیای بزرگ سرویس حمام می باشد برای بهینه سازی فضای سرویس حمام باید اندازه وان جکوزی و محل نصب آن را با دقیق بیشتری انتخاب کنند. شما می توانید با کلیک بر روی لینک زیر  در فروشگاه اینترنتی کالا118 نسبت به سایز حمام خود هر ابعادی که لازم داشته باشید وان جکوزی انتخاب و خرید نمایید.

برای ورود به بخش فروشگاه و مشاهده قیمت و مشخصات محصولات لطفا روی لینک زیر کلیک کنید.

https://www.kala118.com/jacuzzi


ابعاد وان جکوزی

اجازه بدید قبل از اینکه شروع به توضیح در مورد روش انتخاب سایز وان و جکوزی حمام خانگی کنیم, ابعاد و سایز وان های تولید شده در انواع برند های وان جکوزی را خدمتتان معرفی کنیم.

ابعاد وان جکوزی خانگی 

  • وان جکوزی کوچک
  • وان جکوزی سایز متوسط
  • وان جکوزی سایز بزرگ 
  • وان جکوزی گوشه 
  • وان جکوزی گرد 

وان جکوزی کوچک

وان حمامی کوچک

وان جکوزی کوچک

مردم قبلا برای خرید وان جکوزی سایز کوچک زیاد فکر نمی کردند ولی روز به روز با کوچکتر شدن اندازه آپارتمان ها به مراتب فضای سرویس حمام نیز کوچک تر می شود و به همین دلیل میل به خرید وان حمامی کوچک نیز افزایش یافته است. لازم به ذکر است امروزه اکثر برند های تولید کننده وان جکوزی , علاوه بر اینکه وان حمامی ساده ابعاد کوچک تولید می کنند وان جکوزی دار کوچک نیز تولید می کنند. در این مقاله ما منظورمان از وان جکوزی کوچک وان با طول 110 الی 140 سانتی متر و عرض 70 الی 75 سانتی متر است.بدیهی است که قیمت وان حمامی کوچک نسبت به سایز بزرگ کمتر و ارزان تر است. برای مشاهده قیمت وان جکوزی سایز کوچک روی لینک های زیر کلیک کنید.

وان حمامی ساده کوچک 

وان جکوزی کوچک

وان جکوزی استاندارد

وان جکوزی سایز متوسط

وان جکوزی سایز متوسط بیشترین فروش و تولید را در بین ابعاد وان جکوزی ها دارد همچنین ابعاد وان جکوزی متوسط بیشترین تنوع مدل را در بین تمامی برند های وان جکوزی دارد. وان حمامی سایز متوسط که بعضا با توجه به استفاده بیشتر به سایز استاندارد وان حمامی هم معروف شده است به طور متوسط طول این نوع وان جکوزی ها از 140 سانتی متر تا 160 سانتی متر هستند و عرض این نوع وان جکوزی خانگی از 70 الی 80 سانتی متر متغیر است. بدیهی است قیمت وان جکوزی خانگی با سایز متوسط نسبت به وان جکوزی کوچک بیشتر و نسبت به وان جکوزی های بزرگ ارزان تر است. شما در سایت کالا 118 می توانید لیست قیمت وان جکوزی های سایز متوسط را مشاهده و خرید نمایید.

وان جکوزی سایز بزرگ

وان جکوزی سایز بزرگ 

وان حمام سایز بزرگ برای کسانی که مشکل فضا ندارند یک انتخاب عالی است. اگر فضای سرویس حمام شما بیشتر از 13 متر مربع باشد ما برای شما وان جکوزی دونفری را پیشنهاد می کنیم . وان حمام سایز بزرگ که معمولا چند نفری هم می توان استفاده کرد دارای دو یا تعداد بیشتر زیر سری نصب می شود. وان جکوزی های سایز بزرگ به مراتب دارای موتور پمپاژ قوی تری نسبت به وان جکوزی های کوچک دارند قدرت موتور این نوع وان جکوزی ها از 1.5 اسب بخار شروع می شود و شما می توانید موقع خرید از کالا118 قدرت موتور بالاتر نیز درخواست بدید. قیمت وان جکوزی دونفری بسته به آپشن ها و تیپ بندی متغییر است. ولی قیمت وان حمامی ساده سایز بزرگ چون هیچ موتور و آپشن خاصی ندارد قیمت تغییرات زیادی ندارد.

وان جکوزی کنجی

وان جکوزی گوشه

وان جکوزی گوشه یا کنجی برای کسانی که فضای حمام آنها بزرگتر از 13 متر مربع و عرض حمام آنها از 2 متر بیشتر است می تواند یک انتخاب خوبی باشد. استفاده بهینه از گوشه های بدون استفاده حمام فقط یکی از  مزیت های وان جکوزی های کنجی است . ظاهر زیبا , شیک و چند نفری بودن این نوع وان جکوزی ها از دیگر مزایای وان جکوزی گوشه است. برای نصب وان حمامی کنجی کافیست یک دیوار قائم 90درجه داشته باشید.اگر فضای حمام شما کوچک هم باشد می توانید از وان جکوزی گوشه کوچک که سایز 90X90 است استفاده کنید ولی ابعاد استاندارد وان جکوزی کنجی از 120X120 الی 160X160 سانتی متر می باشد. شما می توانید در فروشگاه اینترنتی کالا118 انواع وان جکوزی گوشه و یا وان حمامی ساده گوشه را با قیمت و مشخصات مشاهده و خرید نماید.
https://www.kala118.com

وان جکوزی دایره

وان جکوزی گرد 

وان جکوزی های گرد و یا همان وان جکوزی های دایره ای بیشتر برای استفاده در ویلاها , باغ ها و کلا فضای باز خریداری می شود. ولی این روز ها وان جکوزی حمام گرد برای کسانی که بالکن منزل شان بزرگ است یک گزینه عالی می تواند باشد. وان جکوزی گرد توکار  بیشتر در ویلا ها نصب می شود و یک فضای عالی , شیک و لاکچری به محیط می دهد. قیمت وان جکوزی گرد به نوع کاور و آپشن های انتخابی مشتری بستگی دارد.

ظرفیت وان جکوزی خانگی

ظرفیت وان جکوزی خانگی در اکثر برندهای معتبر  به صورت زیر است.

  • وان جکوزی تک نفره
  • وان جکوزی دو نفری 
  • وان جکوزی چند نفری

وان جکوزی تک نفری : این نوع وان جکوزی ها دارای یک عدد زیرسری می باشد و ابعاد استاندارد وان جکوزی یک نفره طول 160 الی 175 سانتی متر و عرض 70 الی 80 سانتی متر است. لازم به ذکر است ارزان ترین وان جکوزی ها همین وان جکوزی های تک نفره است.
وان جکوزی تک نفریوان جکوزی دونفری : برای وان جکوزی های دونفری 2عدد به صورت پیش فرض زیر سری نصب می شود ولی در صورت درخواست مشتری می توان تعداد زیر سری ها را افزایش داد وان جکوزی های دونفری در مدل های طولی و گوشه یا همان وان جکوزی کنجی موجود هستند. 

وان جکوزی دونفری

وان جکوزی چند نفری :  وان جکوزی های گرد و وان جکوزی های کنجی می توانند 3نفری - 4 نفری یا حتی تا 8 نفر ظرفیت داشته باشند.

وان جکوزی چند نفری


کورین چیست؟

سنگ کورین

کورین چیست؟

با افزایش استفاده مهندسین طراح از محصولات جنس کورین مانند سینک کورین وان حمامی کورین و... یک سوال به شاید بیشتر از همیشه پرسیده می شود که " کورین چیست؟" کورین در واقع یک برند از محصولات سنگ سخت solid surface هست که در سال 1967 توسط شرکت آمریکایی DuPont ساخته شده است.

سنگ کورین نامی است که به نوعی از سنگ مصنوعی گفته می شود و بیشتر در ساخت رویه کابینت آشپزخانه , سینک آشپزخانه کورین , وان حمامی و ... استفاده می شود سنگ کورین از ترکیب سنگ معدنی بوکسیت( bauxite)و پلیمر اکریلیک و تری هیدرات آلومینا تشکیل شده است.از سنگ کورین نزدیک به 25 الی 30 است در کشور های پیشرفته به جای چوب و سنگ استفاده می کنند.


عکس سینک کورین

موارد استفاده از سنگ کورین

سنگ کورین یا همان سنگ مصنوعی با توجه به اینکه خاصیت آنتی باکتریال دارد بیشتر برای مراکز آزمایشگاهی , درمانی , صنایع غذایی و ... استفاده می کنند امروز با توجه به طرح ها و رنگ های بسیاری که می توان از سنگ کورین تولید کرد و از آنجایی که سنگ کورین را به راحتی با آب و شوینده معمولی می توان پاک کرد طراحان بیشتر برای طراحی کابینت و سینک آشپزخانه و روشویی از سنگ کورین استفاده می کنند, سینک ظرفشویی کورین را می توان با استفاده از سنگ کورین در دو حالت سینک کورین روکار و سینک کورین توکار استفاده کرد.

سینک کورین

سینک کورین یکپارچه

شما می توانید از فروشگاه اینترنتی کالا118 سینک و کابینت کورین خود را به صورت یکپارچه سفارش بدید در این حالت سینک کورین یکپارچه و داخل صفحه بدون درز تولید می شود . برای خرید سینک کورین یکپارچه باید اندازه طول وعرض صفحه رویه کابینت و محل قرار گیری سینک را برای استعلام قیمت به کارشناسان فروش کالا118 اعلام نمایید .

سینک کورین

سینک کورین توکار و روکار

موقع خرید سینک کورین شما می توانید مانند سینک آشپزخانه استیل انتخاب کنید که سینک کورین توکار باشد یا روکار. سینک های کورین روکار ماننده سینک های استیل معمولا عرض کارشون 60 سانتی متر می باشند ولی سینک های کورین توکار عرض کار 50 الی 52 سانتی متر می باشند.

قیمت سینک کورین

قیمت سینک کورین 

قیمت سینک کورین بیشتر به کیفیت مواد اولیه استفاده شده برای ساخت بستگی دارد. سینک های کورین موجود در سایت کالا 118 از مواد اولیه ترک ساخته شده است و برای همین تمامی سینک ها کورین تضمین شده و دارای گارانتی هستند.قیمت سنگ های کورین با توجه به برند های نیز مختلف هست. مثلا قیمت سینک کورین سامسنگان یا سینک کورین الجی و سینک کورین pga نسبت به سینک های کورین ایرانی بالاتر و با کیفیت تر است. سینک کورین ارزان قیمت موجود در بازار با توجه به اینکه کیفیت مواد اولیه پایینی دارند قیمت تمام شده پایین نیز دارند که اصلا این نوع سینک ها را کالا118 پیشنهاد نمی دهد.برای مشاهده لیست قیمت سینک کورین روی لینک زیر کلیک کنید.

لیست قیمت سینک کورین

سینک کورین

خرید سینک کورین آشپزخانه

برای داشتن آشپزخانه لوکس با دکور منحصر به فرد کالا118 برای شما خرید سینک کورین را پیشنهاد می کند اولا هر رنگی که بخواهید می توانید از ما بخواهید کالا 118 هر رنگی که مشتری بخواهد حتی رنگ هایی که در لیست نمونه رنگ ها نباشد را می تواند تولید کند. ثانیا سینک کورین دارای کیفیت فوق العاده نسبت به سینک های استیل و دیگر سینک ها است آنتی باکتریال و بدون درز است پس با خرید سینک کورین برای آشپزخانه خود یک عمر از بابت سینک آشپزخانه خیالتان را راحت کنید. برای مشاهده لیست سینک های کورین به لینک زیر مراجه کنید.

https://www.kala118.com/coreen-stone-kitchen-sink

وان حمام سالید سرفیس

وان حمام سالید سرفیس

با توجه به اینکه کورین ماده ای بسیار محکم و مقاوم می باشد و حدود 25 الی 30 سال راحت عمر می کند و دارای رنگ بندی متنوع و همچنین سطح کورین از رشد قارچ و باکتری و کپک جلوگیری می کند به همین خاطر در ساخت وان های حمام لوکس نیز از کورین استفاده می کنند امروز خرید وان حمام سالید سرفیس یا همان وان حمام سنگی کورین رو به افزایش می باشد و با توجه به کیفیت عالی این نوع وان ها قیمت وان حمام سالید سرفیس نیز مناسب می باشد.

وان حمام سنگی

ویژگی های سنگ کورین

سنگ کورین ویژگی های زیادی دارد مانند بدون درز یا همان غیر متخلخل بودن مقاومت زیاد در برابر ضربه و لکه ,قابل تعمیر بودن و غیر قابل اشتغال , مقاوم در برابر حرارت آنتی باکتریال, مقاوم در برابر اسید های آزمایشگاهی و ضدعفونی کردن راحت با مواد شوینده معمولی, فقط نمونه هایی از ویژگی های سنگ کورین می باشد.برای تمیز کردن سینک کورین در صورتی که بعد گذشت یه مدت اگر خط و خشی روی سینک کورین یا صفحه کابینت شما باشد می توانید به راحتی با سمباده نرم پولیش بکشید و عین روز اول می شود.

تمیز کردن سینک کورین

مزایای سنگ کورین

سنگ کورین یکپارچه و بدون درز می باشد

سینک کورین و صفحه کابینت کورین وقتی به صورت یکپارچه تولید می شود هیچ گونه درزی بین صفحات نمی ماند به همین خاطر هیچ باکتری و میکروبی نمی تواند بین صفحات نفوذ کند.

سینک یکپارچه کورین

شکل پذیری سنگ کورین

سنگ کورین شکل پذیر و فرم پذیر می باشد به این معنا که مواد اولیه در مقابل حرارت کوره ها و فرم قالب ها شکل می پذیرند و انواع و اقسام طرح ها رو می تواند با سنگ کورین تولید کرد

مقاومت بالای سنگ کورین در برابر مواد اسیدی و آزمایشگاهی

در اکثر آزمایشگاه های کشور های پیشرفته از سنگ کورین با توجه به اینکه بسیار مقاوم در برابر انواع اسید ها و مواد شیمیایی است برای سینک آزمایشگاهی و رویه کابینت و .... استفاده می کنند.

سنگ کورین ضد آب می باشد

با توجه به اینکه سنگ کورین ضد آب می باشد بهترین گزینه برای تولید روشویی سرویس بهداشتی عمومی , رستوران ها , حمام و سرویس بهداشتی منزل می باشد.

سینک کورین

معایب سنگ کورین

قیمت سنگ کورین نسبت به سنگ طبیعی بالاتر می باشد ولی با توجه به اینکه کیفیت سنگ کورین خیلی بالاتر و ماندگاری بیشتری دارد زیاد نمی توان ایراد گرفت

سینک دولگن کورین

نمونه سینک های کورین را در زیر می توانید مشاهده کنید.

عکس سینک کورین سفید

سینک کورین کالا118

سینک کورین با رنگ سفارشی در کالا118

سینک کورین کالا118

کیفیت صفحه و سینک کورین بعد از 6 ماه استفاده


فیلم راهنمای نصب سینک کورین