اجاق گاز سه شعله توکار خرید آنلاین از نمایندگی رسمی

خرید اجاق گاز سه شعله

برای راهنمای رایگان خرید اجاق گاز سه شعله با شماره 09194109168 تماس بگیرید. .

مرتب سازی بر اساس:

اجاق گاز سه شعله توکار

خرید اجاق گاز سه شعله برای خانه هایی که آشپزخانه کوچکتری دارند و یا زیاد در خانه آشپزی نمی شود یک انتخاب عالی می تواند باشد. در حالت کلی امروزه محبوبیت گاز سه شعله چه از نوع اجاق گاز های سه شعله رومیزی و چه از نوع گاز صفحه ای سه شعله نسبت به گذشته بسیار بالاتر رفته است.

معرفی انواع اجاق گاز سه شعله موجود در بازار

اجاق گاز 3 شعله برحسب نوع کاربرد و محل نصب در چندین نوع مختلف تولید می شود که در ادامه به این مدل ها اشاره می کنیم:

  • گاز سه شعله توکار یا گاز صفحه ای سه شعله
  • گاز سه شعله رومیزی
  • اجاق گاز سه شعله کابین دار یا اجاق گاز سه شعله زمینی
  • اجاق گاز سه شعله صنعتی

با توجه به اینکه، این صفحه مخصوص معرفی اجاق گاز صفحه ای سه شعله می باشد سعی کرده ایم عمده توضیحات در مورد گاز سه شعله توکار باشد ولی در ادامه در مورد بقیه مدل های گاز 3 شعله توضیح مختصر داده می شود.

اجاق گاز سه شعله توکار یا گاز صفحه ای سه شعله

به راحتی می توان گفت در 90% آپارتمان های نوساز مهندسان طراح دکوراسیون از اجاق گاز صفحه ای یا همان اجاق گاز توکار برای کابینت آشپزخانه استفاده می کنند. حال اگر بهترین گزینه برای آپارتمان ها و آشپزخانه های کوچک خرید اجاق گاز سه شعله توکار است زیرا هم جای کمتری می گیرد و هم اینکه به راحتی می تواند تمام نیاز شما به اجاق گاز را در منزل برآورده کند.

انواع اجاق گاز سه شعله توکار 

  • گاز صفحه ای سه شعله استیل
  • گاز صفحه ای سه شعله شیشه ای

گاز صفحه ای سه شعله استیل توکار

طبق آمار فروش می توان گفت خرید اجاق گاز سه شعله توکار به نسبت اجاق گاز شیشه ای پر فروش تر است دلیل محبوبیت گاز سه شعله استیل را مقاومت و دوام بالای این مدل اجاق گاز در مقایسه با شیشه است. تمیز کردن راحت اجاق گاز های سه شعله استیل هم می تواند یکی از دلایل محبوبت بالای این نوع اجاق گاز ها استیل باشد.

گاز سه شعله شیشه ای توکار

در اینکه اجاق گاز شیشه ای به نسبت اجاق گاز استیل زیباتر است هیچ شکی نیست و همین شیک بودن اجاق گاز شیشه ای سه شعله باعث شده بسیاری از خانم های خانه دار طرفدار خرید اجاق گاز شیشه ای سه شعله باشند. اجاق گازهای 3 شعله شیشه‌ای بسیار زیبا و لوکس هستند و می‌توانند ظاهر آشپزخانه شما را به کلی عوض کنند. تصور عموم که این اجاق گازها بر اثر وزن زیاد یا حرارت بالا می‌شکند کاملا اشتباه است. باید بگوییم اجاق گازهای شیشه‌ای از شیشه سکوریت ضد ضربه و مقاوم به حرارت ساخته شده‌اند. پس اگر به خرید اجاق گاز شیشه‌ای سه شعله علاقه دارید خیال تان راحت باشد تنها کافی است از یک برند معتبر خریداری کنید.

قیمت گاز سه شعله استیل

قیمت گاز سه شعله استیل برحسب نوع برند، ابعاد و امکانات اجاق گاز متفاوت است. شما می توانید برای خرید اجاق گاز سه شعله استیل بهترین قیمت را در سایت کالا118 و همین صفحه مشاهده کنید و به راحتی می توانید همه مدل ها را برحسب قیمت و مشخصات مقایسه کنید و مدل دلخواه را فقط با چند کلیک خرید کنید.

قیمت گاز سه شعله شیشه ای

قیمت اجاق گاز های سه شعله شیشه ای به نسبت برند های مشابه جنس استیل مقداری ارزان تر است و این ارزان بودن فقط به دلیل قیمت ارزان خود شیشه در مقایسه با ورق استیل است. ما در فروشگاه اینترنتی کالا118 سعی کردیم بهترین برند های گاز شیشه ای سه شعله را با ارزان ترین قیمت و با کیفیت عالی و گارانتی دار برای خرید شما لیست کنیم تا شما با خیال راحت تمامی مدل ها را از لحاظ ظاهر و ابعاد مقایسه کنید و با چند کلیک خرید و در محل تسویه کنید.