خرید اینترنتی کشو گرمکن

خرید کشو گرمکن

خرید اینترنتی کشو گرمکن

کشو گرمکن امروزه جزو لوازم ضروری در آشپزخانه های مدرن است از کشوی گرمکن برای گرم نگه داشتن غذا و نوشیدنی ها استفاده می شود. کشو گرمکن به صورت توکار در کابینت نصب می شود و مدل های مختلف آن در بازار موجود است. 

برای مشاور رایگان خرید کشو گرمکن می توانید با شماره 09194109168 تماس بگیرید.

مرتب سازی بر اساس:

کاربرد کشو گرمکن چیست؟

کشو گرمکن یا همان کشو وارمر (warmer drawer) یکی از لوازم لوکس آشپزخانه به شمار می آید که برای گرم ماندن غذا بعد پخت استفاده می شود، فرض کنید در منزل، شما کباب و سیب زمینی را آماده کردید و می خواهید تا آماده شدن برنج ، کباب و سیب زمینی هم گرم بماند، می توانید از کشوی گرم استفاده کنید.

در کشوی گرم می توانید تمامی عذا ها و نوشیدنی هایی که می خواهید در دمای مناسبی گرم بماند را قرار دهید و در زمان نیاز استفاده کنید.

کشوی گرمکن ها دارای مدل ها و برند های مختلفی است که در بالا می توانید با قیمت و مشخصات مشاهده کنید.

نکات لازم قبل از خرید کشو گرمکن توکار

قبل از خرید کشو گرمکن مواردی زیر را در نظر بگیرید:

  • سایز و اندازه کشو گرمکن
  • رنگ کشو گرمکن
  • برند کشو گرمکن
  • گارانتی و خدمات پس از فروش
از آنجایی که کشو گرمکن توکار داخل کابینت قرار می گیرید قبل از خرید کشو گرمکن بهتر است ابعاد کابینت را اندازه بزنید در حالت استاندارد کشو گرمکن ها در ابعاد 14CM x 53CM x 59/7CM می باشد. محل قرار گرفتن کشو گرمکن بهتر است زیر فر توکار ، اجاق گاز توکار و یا نزدیک این ها باشد تا دسترسی راحت تر باشد.

معرفی بهترین برند کشو گرمکن بازار 

با توجه به افزایش در خواست برای خرید کشو گرمکن در بازار، برند های مختلف ایرانی و خارجی اقدام به تولید و فروش کشوگرمکن کرده اند برندهایی مانند آروما، مسترپلاس، لتو، بوش جزو بهترین کشوگرمکن های موجود در بازار است. ولی اگر بخواهید کشوگرمکن ارزان قیمت هم معرفی کنیم در حال حاضر برند اسنوا جزو کشوگرمکن قیمت مناسب بازار است.

خرید اینترنتی کشو گرمکن توکار از کالا118

برای خرید اینترنتی کشوگرمکن شما می توانید در سایت کالا 118 فقط با چند کلیک مدل مورد نظر را انتخاب کنید و به راحتی خرید کنید.