خرید کابین دوش شیشه ای و سونا بخار

خرید کابین دوش شیشه ای حمام

یکی از راه های داشتن سرویس حمام لوکس خرید کابین دوش حمام shower cabin می باشد، در واقع با خرید کابین دوش حمام شما می توانید با یک تیر دو نشان بزنید.

اولا با نصب کابین دوش شیشه ای در حمام فضای شیک و لوکسی ایجاد کنید ثانیا در حمام هایی که کابین شیشه ای استفاده می شود بقیه محیط حمام  تمیز می ماند

برای مشاور رایگان خرید کابین سونا بخار و دوردوشی با شماره 09194109168 تماس بگیرید.

مرتب سازی بر اساس:

خرید کابین دوش حمام

کابین دوش حمام امروزه در اکثر منازل استفاده می شود. برای نصب کابین دوش حمام یک کنج و گوشه مناسب در کنار دیوار حمام کافی است. از آنجایی که ابعاد کابین دوش سونا بخار متغییر هست می تواند حتی در حمام های کوچک نیز استفاده کرد.

کابین دوش ها یا همان حمام شیشه ای ها در سه مدل تولید می شود که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

انواع کابین دوش و حمام شیشه ای

·         دور دوشی حمام یا همان پارتیشن حمام شیشه ای

·         کابین دوش حمام ساده

·         کابین دوش سونا بخار و جکوزی دار

کابین دوش ساده

منظور از کابین دوش در واقع یک فضای بسته هست که جلو و درب ها شیشه ای می باشد و پشت اکثرا ورق اکریلیک می باشد. کابین دوش ها برحسب آپشن هایی که دارند ساده یا مجهز گفته می شود.

کابین دوش های ساده معمولا دارای دوش سقفی، دوش دستی، و روشنایی می باشند و به همین دلیل کابین دوش ساده ارزان ترین نوع کابین دوش مسقف است.

کابین سونا بخار و جکوزی دار

اگر بر روی کابین دوش ساده سیستم و تجهیزات سونا بخار و جت های ماساژور نصب شود کاربرد خیلی بیشتری نسبت به کابین دوش ساده خواهد داشت به این دو کابین ها، کابین دوش مجهز به سونا بخار گفته می شود که زیر این کابین ها اکثرا جکوزی هم نصب می شود و شما موقع استفاده از کابین سونا می توانید از امکانات وان جکوزی دار هم استفاده کنید.

کابین دوش اتاق خواب

اگر می خواهید داخل اتاق خواب محلی برای دوش گرفتن درست کنید خرید کابین دوش و سونا بخار بهترین گزینه می تواند باشد. کابین دوش اتاق خواب با توجه به اینکه یک فضای کاملا بسته می باشد دیگر نیازی به عایق کردن و یا کاشی کاری نیست و برای نصب کابین دوش در اتاق خواب فقط کافی است یک چاه تخلیه زیر کابین و آب سرد و گرم داخل اتاق خواب داشته باشید.

لیست قیمت کابین دوش شیشه ای

 قیمت کابین دوش های شیشه ای به عوامل زیادی بستگی دارد که در زیر به تعدادی از آنها اشاره می کنیم،

  • سایز و ابعاد کابین دوش
  • آپشن ها و تجهیزات نصب شده بر روی کابین دوش
  • برند کابین دوش ( کابین دوش ایرانی یا خارجی )
  • نوع زیر دوشی نصب شده برای کابین
  • فریم کابین دوش 

مزایای کابین دوش حمام

استفاده ازکابین دوش مانع از خیس شدن کف حمام شما می شود و به زیباتر شدن دکوراسیون حمام شما کمک خواهدکرد. همچنین استفاده کابین دوش و سونا، مانع رسوب و زنگ زدگی سایر لوازم موجود در حمام می شود. شما میتوانید حتی با خرید کابین دوش کوچک ارزان قیمت هم مانع خیس شدن سایر لوازم حمام و سرویس بهداشتی شوید که از نظر بهداشتی باعث ایجاد آلودگی می شود. 

لیست قیمت کابین دوش وسونا بخار

شما میتوانید در فروشگاه اینترنتی کالا118 لیست قیمت به روز کابین سونا بخار را با توجه به برند و ابعاد مشاهده نماید همچنین شما میتوانید از قسمت مرتب سازی, لیست محصولات رو بر حسب کابین دوش ارزان قیمت و بیشترین قیمت  کابین دوش مرتب نماید .

ابعاد کابین دوش حمام 

برای خرید اینترنتی کابین دوش حمام ایده آل , قبل از انتخاب و اقدام به خرید باید فضای داخل حمام و ابعاد محل قرار گیری کابین دوش را اندازه بگیرید و سپس ابعاد کابین سونا بخار موجود در سایت را بررسی و مناسب ترین کابین دوش رو برای محل خود انتخاب کنید.

آموزش نصب کابین دوش