خرید توالت فرنگی توکار وال هنگ دیواری

1-12 از 79

خرید توالت فرنگی توکار وال هنگ دیواری

امروزه خرید توالت فرنگی توکار وال هنگ دیواری با کوچک تر شدن فضای سرویس بهداشتی از یک طرف و بروز شدن طراحی ها و میل به داشتن سرویس لوکس و شیک از طرف دیگر باعث شده نسل جدیدتری از تجهیزات سرویس بهداشتی با نام وال هنگ طراحی و به بازار ارائه شود.

برای مشاوره رایگان خرید و نصب توالت فرنگی وال هنگ توکار با شماره 09194109168 تماس بگیرید. 

توالت فرنگی دیواری توکار ( وال هنگ )

 استفاده از توالت فرنگی وال هنگ که بعضا توالت فرنگی توکار نیز گفته می شود با اینکه بیشتر برای سرویس بهداشتی با فضای کوچکتر مناسب هست اما امروزه طراحان برای سرویس بهداشتی های لوکس و زیبا بیشتر از توالت فرنگی وال هنگ استفاده می کنند برای اینکه تجهیزات وال هنگ لوکس تر و زیباتر می باشند و در همه سرویس بهداشتی ها قابل اجرا می باشند و فضای کمتری هم لازم دارد.

قیمت توالت فرنگی دیواری توکار وال هنگ 

شما میتوانید در فروشگاه اینترنتی کالا118 لیست قیمت توالت فرنگی وال هنگ رو به صورت به روز و با توجه به برند و رنگ مشاهده نماید همچنین شما میتوانید از قسمت مرتب سازی, لیست محصولات رو بر حسب توالت فرنگی وال هنگ ارزان قیمت و بیشترین قیمت مرتب نماید .

فیلم راهنمای نصب توالت فرنگی وال هنگ

وال هنگ چیست؟

Wall hung یا وال هنگ به معنی آویزان از دیوار می باشد. بیشتر این اصطلاح برای لوازم سرویس های بهداشتی که بصورت بدون پایه و به دیوار نصب می شوند بکار می رود. 

مزایای تولت فرنگی وال هنگ

فضای کمتری اشغال می کند

با توجه به اینکه فلاش تانک مورد استفاده برای توالت فرنگی وال هنگ , فلاش تانک توکار می باشد و داخل دیوار نصب می شود و از بیرون هیچ تجهیزاتی دیده نمی شود و تمامی لوله کشی آب سرد و گرم و فاضلاب توکار انجام می شود و توالت فرنگی وال هنگ به دیوار آویزان می شود و فضای کمتری اشغال می کندو فضای مفید بیشتری در سرویس بهداشتی برای کارهای دیگر داریم. و اطراف توالت فرنگی وال هنگ تمیزتر و شیک تر می شود

نظافت راحت تر توالت فرنگی وال هنگ

باتوجه به اینکه توالت فرنگی وال هنگ به دیوار نصب می شود و متعلقات کمتری نسبت به توالت فرنگی زمینی دارد تمیز کردن فضای زیر و اطراف وال هنگ خیلی راحت تر می شود.

تنظیم ارتفاع نصب وال هنگ

بر خلاف توالت فرنگی های زمینی توالت فرنگی های وال هنگ موقع نصب می تواند در ارتفاع مختلف نصب شود.

کاهش صدا

با توجه به اینکه فلاش تانک مورد استفاده برای توالت فرنگی وال هنگ از نوع فلاش تانک توکار می باشد و داخل دیوار نصب می شود بر خلاف فلاش تانک های روکار موقع استفاده صدای خیلی کمتری دارد.

معایب توالت فرنگی توکار وال هنگ

مشکل نصب تجهیزات وال هنگ
نصب توالت فرنگی وال هنگ کاری دشواری نسبت به توالت فرنگی زمینی هست و باید توسط نصاب های ماهر با رعایت اصول خاصی نصب شود . 

تجهیزات داخل دیوار
قسمت فلاش تانک توالت فرنگی وال هنگ بایدقبل از کاشی کاری وبا
 تجهیزات خاص در داخل دیوار و در کنار هم به درستی نصب شود .


مراحل تولید توالت فرنگی وال هنگ


درباره ما
تماس با ما
پشتیبانی آنلاین
تمام حقوق این وب‌سایت برای کالا 118 محفوظ است. استفاده از مطالب این وب‌سایت تنها برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.