فروش اینترنتی وان حمامی

1-24 از 175خرید وان حمام خانگی

این روزها لذت دراز کشیدن داخل آب گرم وان حمامی با توجه به فشار روز افزون کاری و ترافیک و .... یک نیاز مبرم برای استراحت و رفع خستگی هست. داشتن یک وان حمامی ساده حمام دیگر به عنوان کالای لوکس حمام قلم داد نمیشود بلکه به عنوان یک نیاز اساسی هر خانه به حساب می آید. خرید وان حمام خانگی علاوه بر اینکه دکوراسیون حمام را تکمیل میکند به مقدار زیادی در مصرف آب نیز صرفه جویی می شود.

لیست قیمت وان حمامی خانگی

شما میتوانید در فروشگاه اینترنتی کالا118 با هر بودجه و فضایی وان حمام  برای سرویس خود تهیه کنید. برای مشاهده قیمت وان حمامی شما میتوانید از قسمت مرتب سازی, لیست قیمت وان معمولی رو بر حسب وان حمام ارزان قیمت و یا بیشترین قیمت وان خانگی مرتب نماید .

آموزش تمیز کردن وان حمامی


ابعاد وان حمام خانگی

قبل از خرید اینترنتی وان خانگی ابعاد داخل حمام و ابعاد محل قرارگرفتن وان رو باید داشته باشید و نسبت به این ابعاد اقدام به انتخاب و خرید وان از سایت کالا 118 نمایید. اگر ابعاد قرار گیری محل وان حمام طول 2 متر و عرض 1.5 متر یا بیشتر باشد شما می توانید اکثر مدل های وان رو انتخاب کنید با این سایز شما می توانید وان خانگی یک نفری وان حمامی دونفری و یا حتی بیشتر رو انتخاب کنید.

در صورتی که فضای حمام شما برای صب وان جکوزی بزرگ باشد و دغدغه وان برای فضای کوچک را ندارید می توانید اندازه وان جکوزی خانگی خود را برحسب نیاز به وان تک نفری و یا وان دو نفری و یا 3 نفر و بیشتر انتخاب کنید.

بهترین برند وان حمامی خانگی

برای خریداران وان حمامی این روزها برندهای ایرانی و خارجی زیادی در بازار ایران موجود هست. تولید کنندگان وان حمام ایرانی با کیفیت و با گارانتی 5 ساله که بتوانند با محصولات مشابه خارجی رقابت کنند کم نیستند که در زیر چند برند برتر تولید کننده وان حمامی وان جکوزی دار و دوردوشی و کابین دوش و زیر دوشی رو به شما معرفی می کنیم برای مشاهده هر برند روی اسم برند ها کلیک کنید.


برند های تولید کننده وان حمامی

فیلم وان حمامی


شاینیتنسربادابهوم بیسریتونساحل وانداتیسترک آرمهفیورنزاتوتی