نمایندگی فروش شیرآلات قهرمان

1-16 از 237

شیرآلات بهداشتی قهرمان

برند شیرآلات قهرمان در سال 1359 توسط آقای قهرمان نیک جو با بهره مندی از با استعداد ترین متخصصان داخلی و تجربه مهندسین خارجی تاسیس شد.

شیرآلات ایرانی قهرمان جزو یکی از بهترین برندهای داخلی می باشد که دارای استاندارد و گارانتی معتبر می باشد.

برای مشاور رایگان خرید شیرآلات قهرمان با شماره 09194109168 تماس بگیرید.

لیست قیمت شیرآلات قهرمان

شما می توانید در فروشگاه اینترنتی کالا 118 جدید ترین لیست قیمت شیرآلات قهرمان را همراه با عکس و مشخصات مشاهده کنید. شیرآلات قهرمان دارای مدل های ارزان قیمت و لوکس هم می باشد کافی است با استفاده از فیلتر قیمت می توانید لیست را بر حسب ارزان ترین قیمت شیرآلات فیلتر کنید.

کیفیت شیرآلات قهرمان 

صحبت کردن در مورد کیفیت شیرآلات قهرمان خیلی راحت می باشد چون در طول مدتی که شیرآلات قهرمان تولید شده لااقل از یک مدل هر ایرانی استفاده کرده است. ماندگاری یک برند بستگی با کیفیت آن دارد کیفیت برند قهرمان باعث شده است پس از گذشت چندین سال بازهم این شیرآلات ایرانی در زمره چند برند معتبر شیرآلات باشد.

نمایندگی شیرآلات قهرمان

فروشگاه اینترنتی کالا 118 با معرفی تمامی مدل های شیرآلات قهرمان و لیست قیمت، سعی برآن دارد کسانی که قصد خرید شیرآلات قهرمان را دارند کاری راحت و آسان داشته باشند. کالا 118 به عنوان نمایندگی فروش اینترنتی شیرآلات قهرمان، جدیدترین مدل ها را همراه با عکس و مشخصات در اختیار شما خریداران عزیز قرار می دهد.

انواع شیرآلات قهرمان

ست شیرآلات قهرمان، همانند دیگر برندهای ایرانی و خارجی داری تنوع شیرآلات می باشد که در ادامه آنها را معرفی می کنیم؛

  • شیرهای روشویی قهرمان
  • شیرهای دوش ( حمام ) قهرمان
  • شیرآلات آفتابه ( توالت )  قهرمان
  • شیرآلات آشپزخانه ( سینک ) قهرمان
  • علم یونیکا دوکاره ، تک کاره
  • شیرآلات کلاسیک

شیرآلات چشمی الکترونیکی قهرمان

شما می توانید با خرید شیرآلات چشمی یا همان شیرآلات الکترونیکی قهرمان در مصرف آب تا 70% صرفه جویی کنید. مزیت دیگر استفاده از شیرآلات چشمی رعایت بهداشت و جلوگیری از پخش شدن انواع میکروب ها که در تماس با اهرم های شیرآلات می توانند منتقل شوند، دارند.

شیرآلات الکترونیکی قهرمان با استفاده از برق و باطری کار می کنند.

شرکت شیرآلات قهرمان با تولید انواع شیرآلات اهرمی ، شیرآلات هوشمند چشمی الکترونیکی  شیرآلات بیمارستانی نیازهای مرتبط با این حوزه را مرتفع مینماید.شرکت شیرآلات قهرمان همچنین با  تولید شیرآلات کلاسیک ، پیسوالو و شیلنگی تیازهای سنتی بازار شیرآلات را پاسخگو میباشد.در کارخانه شیرآلات قهرمان انواع فلاشتانک های طنابی و فلاش تانک دکمه ای تولید میگردد.در فلاش تانکهای دکمه ای قهرمان از دو دکمه استفاده شده که مصرف کمتر آب را به دنبال دارد.در فروشگاه اینترنتی کالا118 شیرآلات قهرمان  با تخفیف ویژه و ارسال فوری برای تمام شهر های کشور موجود می باشد.

لینک های مرتبط: