قیمت توالت فرنگی وال هنگ ترکیه ای

1-8 از 8

خرید وال هنگ ترک

اگر قصد خرید توالت فرنگی وال هنگ با کیفیت را دارید به شما وال هنگ ترک را پیشنهاد می دهیم، توالت فرنگی وال هنگ ترکیه ای با بهترین متریال و با کیفیت ترین لعاب ها را در بین اکثر وال هنگ ها دارد در ادامه ما چندین مدل وال هنگ ترک را با مشخصات و لیست قیمت قرار دادیم.

برای مشاوره رایگان خرید وال هنگ ترک با شماره 09194109168 تماس بگیرید

توالت فرنگی وال هنگ ترک

با توجه به اینکه هر روز بر تعداد کسانی که توالت وال هنگ را جایگزین توالت فرنگی زمینی می کنند رو به افزایش است و از آنجای که کاسه وال هنگ ترک یا همان توالت فرنگی دیواری ترکیه ای از لحاظ رنگ و لعاب نسبت به دیگر وال هنگ ها یک سرو گردن بالاتر است برای همین میل به خرید وال هنگ ترکیه ای هر روز بیشتر می شود. 

قیمت وال هنگ ترک

قیمت وال هنگ ترک با توجه به کیفیت بالای این سنگ ها و رنگ نسبت به نمونه های مشابه خارجی قیمت مناسب تری دارد. شاید از در نگاه اول وال هنگ ترک قیمت بالاتری نسبت به وال هنگ های وطنی داشته باشد ولی از لحاظ کارکرد و طول عمر خیالتان راحت باشد که شاید بیش از چند برابر عمر می کند. در ادامه شما می توانید چند مدل فرنگی توکار ترک را با قیمت و مشخصات مشاده کنید. 

وال هنگ بیده دار ترک

اکثر توالت فرنگی های وال هنگ ساخت ترکیه دارای بیده یا همان خود شور هستند که در اصطلاح وال هنگ بیده دار ترک گفته می شود این مدل وال هنگ ترکیه ای دارای محلی برای پاشیدن آب به سمت بدن که خودشور نامیده می شود است.


درباره ما
تماس با ما
پشتیبانی آنلاین
تمام حقوق این وب‌سایت برای کالا 118 محفوظ است. استفاده از مطالب این وب‌سایت تنها برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.