توالت فرنگی دیواری توکار وال هنگ خرید آنلاین

خرید توالت فرنگی وال هنگ

توالت فرنگی وال هنگ چیست؟

توالت فرنگی Wall hung یا وال هنگ به معنی آویزان از دیوار می باشد. برای نصب توالت فرنگی دیواری که بعضا با اسم توالت فرنگی توکار هم گفته می شود شما باید قبل از کاشی کاری داخل دیوار فلاش تانک توکار استراکچر دار نصب کنید و بر اساس اندازه آکس فلاش تانک، توالت فرنگی وال هنگ خرید کنید.

برای مشاوره رایگان خرید و نصب توالت فرنگی وال هنگ توکار با شماره 09194109168 تماس بگیرید.

مرتب سازی بر اساس:

نکات مهم قبل از خرید توالت فرنگی وال هنگ !!

حضور شما در این صفحه برای خرید توالت فرنگی وال هنگ در دو حالت می تواند باشد:

  • حالت اول اینکه شما استراکچر وال هنگ را داخل دیوار نصب کرده اید.
  • حالت دوم اینکه شما در حال بازسازی یا دیوار چینی می باشید و در حال انتخاب و خرید توالت فرنگی دیواری هستید.

برای حالت اول در نظر داشته باشید قبل از خرید توالت فرنگی وال هنگ باید اکس فلاش تانک توکار و یا همان استراکچر وال هنگ که داخل دیوار نصب شده است را بدانید. در صورتی که اندازه اکس وال هنگ را نمی دانید به راحتی با اندازه گیری فاصله پیچ های داخل دیوار می توانید قبل از خرید اندازه اکس را داشته باشید و بر حسب اندازه اکس که معمولا 18 یا 23 سانتی متر اقدام به خرید کاسه والهنگ کنید. اگر معنی استراکچر و آکس فلاش تانک دیواری را نمی دانید در شکل زیر نشان داده شده است. 

اکس وال هنگ و استراکچر

برای حالت دوم که شما در مرحله ساخت و دیوار چینی هستید فقط کافی است بدانید که می توانید با هر فلاش تانک استراکچری هر کاسه وال هنگی را ست و نصب کنید پس با خیال راحت می توانید هر مدل توالت دیواری وال هنگی که نیاز دارید را خرید کنید.

نمایندگی توالت فرنگی دیواری

فروشگاه اینترنتی کالا118 به عنوان نمایندگی انواع توالت فرنگی دیواری یا همان وال هنگ است و شما می توانید از این سایت خرید آنلاین توالت فرنگی وال هنگ را با بهترین قیمت انجام بدید. در حال حاضر با توجه به اینکه والهنگ توالت فرنگی نسبت به گذشته خریدار زیادی دارد برای همین ما در کالا118 سعی می کنیم بهترین برند های تولید کننده والهنگ را در این صفحه برای خرید شما جمع کنیم پس با ما همراه باشید.

خرید توالت فرنگی توکار وال هنگ دیواری

امروزه خرید توالت فرنگی وال هنگ دیواری یا همان توالت فرنگی توکار با کوچک تر شدن فضای سرویس بهداشتی از یک طرف و بروز شدن طراحی ها و میل به داشتن سرویس لوکس و شیک از طرف دیگر باعث شده نسل جدیدتری از تجهیزات سرویس بهداشتی با نام وال هنگ طراحی و به بازار ارائه شود.

توالت فرنگی دیواری توکار ( وال هنگ )

 استفاده از توالت فرنگی وال هنگ که بعضا توالت فرنگی توکار نیز گفته می شود با اینکه بیشتر برای سرویس بهداشتی با فضای کوچکتر مناسب هست اما امروزه طراحان برای سرویس بهداشتی های لوکس و زیبا بیشتر از توالت فرنگی وال هنگ استفاده می کنند برای اینکه تجهیزات وال هنگ لوکس تر و زیباتر می باشند و در همه سرویس بهداشتی ها قابل اجرا می باشند و فضای کمتری هم لازم دارد.

خرید آنلاین توالت فرنگی وال هنگ 

در حال حاضر خرید آنلاین توالت فرنگی وال هنگ یا همان توالت فرنگی دیواری (که به اشتباه توالت فرنگی توکار هم گفته می شود )، یکی از بهترین راه های خرید کردن اینترنتی است با توجه به آلودی هوا و انواع بیماری های واگیر دار مانند کرونا و ... خیلی بهتر است که پشت سیستم و یا با گوشی از فروشگاه اینترنتی کالا118 انواع مدل توالت فرنگی والهنگ را با قیمت و مشخصات و عکس ها مشاهده کنید و فقط با چند کلیک خرید توالت فرنگی دیواری را انجام دهید. 

منظور از توالت فرنگی بدون سیفون

در بعضی از مواقع از توالت فرنگی وال هنگ با عنوان توالت فرنگی بدون سیفون هم نام برده می شود از آنجایی که وال هنگ ها برای نصب باید استراکچر و فلاش تانک توکار داخل دیوار و به صورت توکار نصب شود و سیفون یا همان فلاش تانک روی کاسه وال هنگ نصب نمی شود در برخی مواقع به توالت والهنگ، توالت فرنگی بدون سیفون هم گفته می شود.

قیمت توالت فرنگی دیواری توکار وال هنگ 

شما میتوانید در فروشگاه اینترنتی کالا118 لیست قیمت توالت فرنگی وال هنگ رو به صورت به روز و با توجه به برند و رنگ مشاهده نماید همچنین شما میتوانید از قسمت مرتب سازی, لیست محصولات رو بر حسب توالت فرنگی وال هنگ ارزان قیمت و بیشترین قیمت مرتب نماید .

مزایای تولت فرنگی وال هنگ

فضای کمتری اشغال می کند

با توجه به اینکه فلاش تانک مورد استفاده برای توالت فرنگی وال هنگ , فلاش تانک توکار می باشد و داخل دیوار نصب می شود و از بیرون هیچ تجهیزاتی دیده نمی شود و تمامی لوله کشی آب سرد و گرم و فاضلاب توکار انجام می شود و توالت فرنگی وال هنگ به دیوار آویزان می شود و فضای کمتری اشغال می کندو فضای مفید بیشتری در سرویس بهداشتی برای کارهای دیگر داریم. و اطراف توالت فرنگی وال هنگ تمیزتر و شیک تر می شود

نظافت راحت تر توالت فرنگی وال هنگ

باتوجه به اینکه توالت فرنگی وال هنگ به دیوار نصب می شود و متعلقات کمتری نسبت به توالت فرنگی زمینی دارد تمیز کردن فضای زیر و اطراف وال هنگ خیلی راحت تر می شود.

تنظیم ارتفاع نصب وال هنگ

بر خلاف توالت فرنگی های زمینی توالت فرنگی های وال هنگ موقع نصب می تواند در ارتفاع مختلف نصب شود.

کاهش صدا

با توجه به اینکه فلاش تانک مورد استفاده برای توالت فرنگی وال هنگ از نوع فلاش تانک توکار می باشد و داخل دیوار نصب می شود بر خلاف فلاش تانک های روکار موقع استفاده صدای خیلی کمتری دارد.

معایب توالت فرنگی توکار وال هنگ

مشکل نصب تجهیزات وال هنگ
نصب توالت فرنگی وال هنگ کاری دشواری نسبت به توالت فرنگی زمینی هست و باید توسط نصاب های ماهر با رعایت اصول خاصی نصب شود . 

تجهیزات داخل دیوار
قسمت فلاش تانک توالت فرنگی وال هنگ بایدقبل از کاشی کاری وبا
 تجهیزات خاص در داخل دیوار و در کنار هم به درستی نصب شود .


فیلم راهنمای نصب توالت فرنگی وال هنگ

فرق توالت فرنگی معمولی با وال هنگ

مراحل تولید توالت فرنگی وال هنگ