فروش انواع اجاق گاز

 اهمیت خرید اجاق گاز

خرید اجاق گاز با کیفیت و استاندارد آشپزخانه، برای ما ایرانی ها که بیشتر عادت داریم غذای خانگی میل کنیم از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر به چند سال پیش برگردیم بخواهیم اجاق گاز برای آشپزخانه انتخاب کنیم به مراتب تعداد و مدل های زیادی وجود نداشت و اکثر فروشگاه های لوازم خانگی به شما اجاق گاز مبله یا همان اجاق گاز ایستاده پیشنهاد می دادند.

برای مشاور رایگان خرید اجاق گاز می توانید با شماره 09194109168 تماس بگیرید

مرتب سازی بر اساس:

انواع اجاق گاز

اجاق گاز مبله (ایستاده)

اجاق گاز مبله که بعضا اجاق گاز ایستاده هم گفته می شود خوددر دو نوع اجاق گاز فردار و اجاق گاز طرح فر در بازار موجود می باشد. اجاق گازفردار از لحاظ کارایی خیلی بهتر از مدل های اجاق گاز رومیزی و صفحه ای می باشد زیرا هم دارای فر و جوجه گردان هست و هم اجاق گاز ولی با توجه به اینکه در اکثر طراحیهای کابینت آشپزخانه به عنوان یک وسیله ای که جاگیر است

امکان نصب کابینت زیر آن وجود ندارد با طرح کابینت همخوانی ندارد کمتر طراحان به سمت استفاده از اجاق گازمبله می روند و بیشتر در طرح های خود از اجاق گاز های رومیزی استفاده می کنند.لازم به توضیح می باشد.

قیمت اجاق گاز مبله فردار گران تر از اجاق گاز هایصفحه ای می باشد البته اگر کسی تمایل به خرید اجاق گاز ایستاده ارزان قیمت داشته باشد می تواند از اجاق گاز مبله طرح فر استفاده کند.

شما می توانید در فروشگاه اینترنتی کالا118 لیست قیمت اجاق گاز مبله اخوان ، اجاق گاز مبله آلتون ، اجاق گاز مبله سینجر و دیگر شرکت ها را مشاهده و اقدام به خرید کنید.

اجاق گاز صفحه ای توکار

اجاق گاز صفحه ای توکار که بعضا اجاق گاز رومیزی هم گفته می شود با توجه به به زیبایی ظاهری، شیکبودن ، کم حجم بودن و همخوانی با انواع طرح های دکور کابینت آشپزخانه روز به روز دربین مردم محبوب تر شد به طوری که در حال حاضر فروش و تولید اجاق گاز های صفحه ای نسبتبه اجاق گاز های مبله چندین برابر شده است. اجاق گاز رومیزی توکار از لحاظ جنس در 4 مدل در بازار موجود است.

  •  اجاق گاز رومیزی شیشه ای
  • اجاق گاز رومیزی استیل
  • اجاق گاز رومیزی شیشه استیل
  • اجاق گاز رومیزی سرامیکی

اجاق گاز رومیزی صفحه ای شیشه ای توکار

اجاق گاز رومیزی صفحه ای توکار شیشه ای همانطور که از اسم این مدل مشخص است بدنه تماما شیشه نشکن می باشد که در مقابل حرارت و ضربه مقاومت بالایی دارد.

زمانی که اولین بار اجاق گاز های صفحه شیشه ای تولید شده بود به دلیل مقاومت ضعیف شیشه ها در برابر حرارت زیاد، پس از مدتی شیشه ترک می خورد و این ترس را در بین کسانی که قصد خرید اجاق گاز رومیزی توکار شیشه ای را داشتند به وجود می آورد که همه مدل اجاق گاز رومیزی صفحه ای که از جنس شیشه باشد قابل شکستن هستند ولی بعد از یک مدتی شرکت های بزرگ داخلی توانستند همانند اجاق گاز های رومیزی خارجی، گازهایی با کیفیت خوب تولید کنند.

در حال حاضر اکثر برندها برای شیشه اجاق گاز رومیزی خود گارانتی می دهند. گاز رومیزی اخوان، گاز های استیل البرز، بیمکث،کن و چند برند دیگر دارای گارانتی می باشند و علاوه بر گارانتی قطعات، شیشه بدنه نیز شامل گارانتی می شود.

اجاق گاز رومیزی توکار استیل

جنس این نوع اجاق گاز رومیزی توکار از استیل ضد زنگ می باشد. با توجه به جنس بدنه اجاق گاز های رومیزی استیل بر روی سطح این نوع گاز ها گرد، غبار و روغن همانند گاز رو میزی شیشه ای زیاد به چشم نمی آید. پرفروش ترین نوع اجاق گاز توکار همین نوع استیل می باشد.

اجاق گاز استیل مقاومت بالایی نسبت به شیشه و دیگر گاز ها دارد برای همین اکثر مردم به سمت خرید اجاق گاز استیل کشیده می شوند.

اجاق گاز رومیزی شیشه استیل

اجاق گاز رومیزی شیشه استیل را می شود ترکیبی از اجاق گاز شیشه ای و استیل نامید زیرا در این مدل از اجاق گاز ها سطح بدنه اجاق گاز از شیشه نشکن و دور اجاق گاز استیل ضد زنگ می باشد. علاوه بر طرح و زیبایی خاص این مدل، دور استیل این نوع گاز باعث استحکام بیشتر می شود.

اجاق گاز رومیزی سرامیکی

یک نوع از اجاق گاز توکار هم وجود دارد که جنس صفحه آن سرامیکی مقاوم در برابر گرما و حرارت می باشد که به اجاق گاز سرامیکی معروف هستند. اجاق گاز رومیزی سرامیکی به راحتی تمیز می شوند و در برابر گرد، غبار و سایش و روغن مقاومت بالایی دارند. قیمت اجاق گاز سرامیکی نسبت به شیشه بالاتر است.

انواع اجاق گاز از لحاظ سوخت

  • اجاق های گازی 
  • اجاق های برقی

 اگر امروز به  فروشگاه های لوازم خانگی تشریف ببرید و یا یه جستجوی ساده در گوگل انجام بدید می بینید تعداد و مدلهای زیادی اجاق گاز برای خرید شما پیشنهاد می شود از جمله انواع اجاق گاز صفحه ای توکار شیشه ای ، استیل ، سرامیکی و حتی گاز های مبله فردار پیشرفته، که این نشاندهنده پیشرفت تکنولوژی، دکوراسیون و معماری است.