وان و جکوزی حمام خانگی

حدودا 15 سالی می شود که وان و جکوزی حمام در ابعاد کوچک و بزرگ وارد بازار شده است. این وان جکوزی ها مانند نمونه های موجود در استخرها و باشگاه های ورزشی می باشند که برای کسانی که می خواهند به صورت مستمر و روزمره در داخل آپارتمان و منزل مسکونی خود استفاده کنند.

مشاوره رایگان خرید وان جکوزی خانگی با شماره 09194109168 تماس بگیرید. 

مرتب سازی بر اساس:

خرید وان جکوزی خانگی 

این روزها خانواده ها خرید وان جکوزی خانگی را صرفا برای داشتن حمام لوکس در نظر نمی گیرند بلکه انتخاب وان جکوزی دار برای حمام به منزله صرفه جویی در مصرف آب و محل استراحت و رفع خستگی یک روز کاری پرفشار در نظر می گیرند.

اگر می خواهید لیست وان حمامی ساده یا همان وان بدون جکوزی را مشاهده کنید روی لینک زیر کلیک کنید.

https://www.kala118.com/bathroom-service-van

وان جکوزی دار

بیشتر مردم به جای وان حمامی ساده ترجیح به خرید وان جکوزی دار  می دهند. وان حمامی جکوزی دار از بابت امکانات خیلی بیشتر از وان ساده معمولی است. وان هایی که جکوزی دار هستند بیشتر کاربرد درمانی نیز دارند چون دارای موتور برای ماساژور های موجود در داخل وان می باشد. 

ابعاد استاندارد وان جکوزی خانگی

وان جکوزی های موجود در استخر یا مکان های ورزشی با توجه به فضای بزرگ کمترین محدودیت در مورد ابعاد وان جکوزی را دارد. ولی برای خرید وان جکوزی خانگی محدودیت سایز و ابعاد داریم. ابعاد استاندارد وان جکوزی خانگی تک نفره طول 170 سانتی متر و عرض 75 سانتی متر می باشد.

 ابعاد وان جکوزی دو نفره طول 180 سانتی متر و عرض 120 سانتی متر است.

ابعاد وان جکوزی 4 نفره طول حدودا 180 الی 200 سانتی متر و عرض حدودا 170 الی 180 سانتی متر است.

ابعاد وان جکوزی 6 نفره طول حدودا 200 سانتی متر و عرض حدودا 170 الی 180 سانتی متر است.

فرق وان جکوزی خانگی با استخر

وان جکوزی خانگی از بابت کاربرد با جکوزی های موجود در استخر ها تقریبا یکی است ولی فرق های جزی نیز در نوع نصب , منبع گرم کننده آب و ماساژور ها وجود دارد. 
تفاوت در گرمایش : در وان جکوزی خانگی شما می توانید برای داغ بودن آب از سیستم لوله کشی آب گرم پکیج و یا آبگرمکن استفاده کنید و یا در صورتی که در محل نصب وان جکوزی سیستم گرمایش مورد اشاره موجود نباشد می توانید موقع خرید جکوزی خانگی سفارش نصب هیتر یا همان گرمکن را بدید که روی وان جکوزی نصب می شود و وقتی آب پر شد شما با استفاده از هیتر می توانید آب را تا دمای دلخواه گرم کنید. در صورتی که برای گرم کردن آب جکوزی استخر ها از موتورخانه جداگانه استفاده می شود. 

تفاوت در نصب : نصب وان جکوزی خانگی خیلی راحت تر از جکوزی استخر می باشد هیچ گونه تخریبی برای نصب وان جکوزی خانگی لازم نیست فقط کافی است محل رو از نظر ابعاد و سایز دقیق اندازه بگیرید و وان جکوزی خریداری شده را در محل قرار دهید برای آشنایی با نحوه نصب وان جکوزی خانگی لطفا مقاله " طریقه نصب وان جکوزی خانگی " مطالعه فرمایید. درحالی که نصب جکوزی استخر نیاز به تخریب و ساخت حوضچه و ... می باشد.

تفاوت از بابت ابعاد جکوزی : جکوزی استخر ها اکثرا باتوجه به فضای بزرگ استخر و تعداد نفرات استفاده کننده همزمان, در ابعاد بزرگ ساخته می شود ولی شما برای خرید وان جکوزی آپارتمانی فضای محدود در اختیار دارید و برای آن جکوزی خانگی خیلی کوچکتر از استخر های است و اکثرا برای استفاده همزمان یک یا دو نفر و یا حداکثر 4 نفری طراحی و ساخته می شود.

تفاوت قیمت جکوزی آپارتمانی و استخر : قیمت جکوزی خانگی ارزان تر از جکوزی های استخر تمام می شود چون هم از لحاظ سایز کوچکتر است و هم از لحاظ موتور و هزینه اجرا کمتر است. 

تاثیر ابعاد در قیمت وان جکوزی خانگی

ابعاد و سایز وان جکوزی حمام با توجه به متریال مصرفی و تعداد جت های ماساژور و قدرت موتور تاثیر زیادی در قیمت وان جکوزی دارد. وان جکوزی های تک نفری در سایز های 120*70 تا 175*80 متغیر است و ابعاد وان جکوزی خانگی دونفری از سایز 110*175 تا 140*180 می باشد بدیهی است قیمت وان جکوزی های تک نفری نسبت به وان جکوزی های دونفری ارزان تر هستند.

تیپ بندی و قیمت جکوزی حمام

انتخاب تیپ و آپشن تاثیر زیادی در قیمت جکوزی حمام دارد . موقع خرید وان و جکوزی باید تیپ و آپشن هایی که می خواهید را انتخاب کنید تیپ 1 ساده ترین تیپ وان جکوزی است و با انتخاب هر تیپ مبلغ آپشن های موجود در آن تیپ به قیمت تیپ 1 اضافه می شود و سایت قیمت نهایی را به شما نشان میدهد.

قیمت جکوزی خانگی ارزان

اگر قصد خرید وان جکوزی خانگی ارزان را دارید احتمالا تو گوگل شما هم عبارت " قیمت جکوزی خانگی ارزان " را جستجو کردید. طبق آنچه در بالا گفته شد وان جکوزی های تیپ 1 ساده ترین نوع وان جکوزی ها در همه برند ها هستند پس اولین نکته برای انتخاب جکوزی ارزان قیمت خرید جکوزی با تیپ 1 است.

دومین نکته برای خرید جکوزی ارزان قیمت انتخاب جکوزی با ابعاد کوچک می باشد منظور هر چقدر ابعاد و سایز جکوزی کوچکتر باشد به مراتب قیمت ارزان تری دارد با کوچکتر شدن روز به روز فضای سرویس بهداشتی باید روشویی کابینتی و جکوزی های کوچکتر برای سرویس بهداشتی انتخاب شود.

سومین نکته انتخاب برند جکوزی است برند هایی مانند جکوزی شاینی، جکوزی باداب، جکوزی ریتون از جمله برند های قیمت بالا هستند. جکوزی ساحل وان نسبت به این برند ها قیمت کمتری دارد.

لیست قیمت وان جکوزی خانگی 

شما میتوانید در فروشگاه اینترنتی کالا118 لیست به روز قیمت وان جکوزی خانگی حمام را با توجه به انواع برند های داخلی و خارجی مشاهده نماید همچنین شما میتوانید از قسمت مرتب سازی, لیست محصولات رو بر حسب وان جکوزی ارزان قیمت و بیشترین قیمت وان جکوزی خانگی  مرتب نماید .

ابعاد وان جکوزی خانگی

برای خرید اینترنتی وان جکوزی خانگی ایده آل , قبل از انتخاب و اقدام به خرید باید فضای داخل حمام و ابعاد محل قرار گیری وان جکوزی را اندازه بگیرید و سپس ابعاد وان جکوزی های موجود در سایت را بررسی و مناسب ترین وان رو برای محل خود انتخاب کنید.

در صورتی که فضای حمام شما برای نصب وان جکوزی بزرگ باشد و دغدغه وان برای فضای کوچک را ندارید می توانید اندازه وان جکوزی خانگی خود را برحسب نیاز به وان تک نفری و یا وان دو نفری و یا 3 نفر و بیشتر انتخاب کنید.

تصویر یک وان جکوزی دار

وان جکوزی خانگی

نصب وان جکوزی خانگی


بهترین برند وان جکوزی خانگی

در فروشگاه اینترنتی کالا118 بهترین برندهای وان جکوزی خانگی از تولیدکنندگان ایرانی و خارجی رو شما می توانید در زیر مشاهده کنید. 

برند های تولید کننده وان جکوزی

شاینی تنسر باداب هوم بیس ریتون ساحل وان داتیس ترک آرمه فیورنزا

توتی