فروش توالت ایستاده یورینال

مرتب سازی بر اساس:

توالت یورینال

توالت فرنگی ایستاده یا توالت ایستاده سرپایی که شباهت زیادی هم به توالت فرنگی وال هنگ دارد با این تفاوت که محلی برای نشستن وجود ندارد و به اصطلاح توالت ایستاده مردانه گفته می شود. از آنجایی که تمیز کردن و نگهداری توالت یورینال (urinal) نسبت به توالت ایرانی خیلی راحتر می باشد به این جهت بیشتر توالت های عمومی ,آزمایشگاه ها ,باشگاه ها, ورزشگاه ها و ... استفاده می شود.

نصب سنگ توالت ایستاده مردانه

توالت ایستاده مردانه یا همان توالت فرنگی وال هنگ ایستاده همانطور که از اسم این نوع توالت معلوم هست مستقیم بر روی دیوار نصب میشودفقط قبل از شروع به نصب باید منبع آب , لوله کشی و... از قبل انجام گرفته باشد ارتفاع نصب توالت فرنگی ایستاده در حالت کلی از سطح زمین 25 سانتی متر در نظر می گیرند ولی با توجه به کاربران این نوع توالت میتوان بالاتر یا پایین تر نصب کرد.

قیمت توالت ایستاده مردانه  

قیمت توالت مردانه یورینال طبق بقیه محصولات خارجی و وارداتی نسب به کیفیت لعاب و برند ها قیمت های متفاوتی در بازار دارند و علاوه بر این بعضی از آپشن ها هم روی قیمت تاثیر دارند برای مثال قیمت توالت ایستاده دیجیتالی  نسب به توالت ایستاده مردانه ساده گران تر هست  شما میتوانید از قسمت مرتب سازی, لیست قیمت توالت یورینال رو بر حسب توالت فرنگی ایستاده ارزان قیمت و یا بیشترین قیمت مرتب نماید .

آموزش نصب توالت ایستاده مردانه یورینال

انواع توالت ایستاده مردانه 

در زیر دو عکس از توالت ایستاده مردانه دیجیتالی سمت راست و توالت ایستاده مردانه معمولی سمت چپ مشاهده می کنید.

عکس توالت ایستاده مردانه

عکس یورینال


خرید توالت ایستاده مردانه

شما می توانید در سایت فروشگاه اینترنتی کالا118 قیمت توالت ایستاده ها همراه با مشخصات را مشاهده و پس از مقایسه اقدام به خرید اینترنتی توالت ایستاده مناسب برای فضای مورد نظر داشته باشید.