توالت فرنگی وال هنگ ایرانی

1-12 از 16

خرید وال هنگ ایرانی

اگر قصد خرید وال هنگ قیمت مناسب هستید ما به شما خرید کاسه وال هنگ ایرانی را پیشنهاد می دهم وال هنگ ایرانی قیمت ارزان تری نسبت به مدل های مشابه وارداتی دارند. پس از اینکه توالت فرنگی دیواری در بازار محبوب شد برند های ایرانی اقدام به تولید، توالت فرنگی وال هنگ ایرانی کردند که در ادامه چندین برند را همراه با مشخصات و قیمت خدمتتان معرفی می کنیم.  

برای مشاوره رایگان خرید وال هنگ برند ایرانی با شماره 09194109168 تماس بگیرید

توالت فرنگی دیواری ایرانی

چند سال پیش توالت فرنگی دیواری وارد بازار ایران شد با توجه به مزایای زیاد این نوع کاسه وال هنگ ها خیلی زود مورد استقبال مردم ایران قرار گرفت برای همین برند های ایرانی به فکر تولید توالت فرنگی دیواری با برند ایرانی شدند در این صفحه ما چندین مدل توالت فرنگی وال هنگ ایرانی را با قیمت و مشخصات برای خرید و مقایسه قرار دادیم. 

قیمت توالت فرنگی وال هنگ ایرانی 

قیمت توالت فرنگی وال هنگ ایرانی به نسبت وال هنگ ترک قیمت بسیار ارزان تری دارد و از نظر کیفیت نیز شاید از برند های ترک کمی کیفیت پایین باشد ولی به نسبت قیمت بسیار بصرفه است و مانند توالت فرنگی های ایرانی که در اکثر خانه ها است کیفیت مطلوبی دارد. قیمت وال هنگ های ایرانی به دلیل تولید با ریال به نسبت وارداتی ها که با دلار وارد می شود بسیار با صرفه است و نوسان ارز تاثیر زیادی در قیمت توالت فرنگی وال هنگ ایرانی ندارد.

وال هنگ بیده دار ایرانی

وال هتگ های ایرانی نیز مانند برند های وارداتی بعضی مدل ها دارای بیده یا خودشور می باشد. وال هنگ بیده دار ایرانی از برند های چینی کرد و پرشیا سرام و مروارید و... در حال حاضر در بازار موجود می باشد. قیمت وال هنگ بیده دار ایرانی نسبت به مدل های بدون بیده مقداری بالا تر است.

درباره ما
تماس با ما
پشتیبانی آنلاین
تمام حقوق این وب‌سایت برای کالا 118 محفوظ است. استفاده از مطالب این وب‌سایت تنها برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.