خرید اینترنتی کاسه روشویی

مرتب سازی بر اساس:

امروزه انتخاب کاسه روشویی مناسب برای روشویی کابینتی تبدیل به یک امر ضروری شده است. قبل از خرید کاسه روشویی یا همان سنگ روشویی چند سوال رو باید از خودتان بپرسید. آیا برای روشویی اتاق مستر خرید می کنید یا سرویس بهداشتی اصلی خانه؟ یا برای حمام ؟ و ابعاد فضای سرویس بهداشتی چقدر هست؟ با دانستن جواب این سوال ها شما به راحتی و با خیال راحت میتوانید از سایت خرید اینترنتی کاسه روشویی رو انجام دهید.

لیست قیمت کاسه روشویی 

لیست قیمت سنگ روشویی با توجه به رنگ کیفیت لعاب و برند های ایرانی و خارجی متفاوت هست برای مثال قیمت سنگ روشویی طلایی نسب به کاسه روشویی سفید گران تر هست  شما میتوانید از قسمت مرتب سازی, لیست قیمت کاسه روشویی  رو بر حسب سنگ روشویی ارزان قیمت و یا بیشترین قیمت مرتب نماید .

انواع سنگ روشویی 

انواع سنگ های روشویی رو می توان به صورت کلی به دونوع کاسه روشویی روکار یا همان سنگ روشویی روکار و سنگ روشویی توکار یا همان کاسه روشویی توکار تقسیم بندی کرد.سنگ روشویی نیم پایه وال هنگ

روشویی وال هنگ یا همان روشویی دیواری همانطور که از اسم این روشویی معلوم هست مستقیم بر روی دیوار نصب میشود و نیازی به باکس روشویی کابینتی برای نگهداری ندارد این روشویی هارو روشویی نیم پایه هم می نامند. روشویی دیواری مشکی برای ست کردن با شیرآلات طلایی و مشکی یک فضای خاصی به محیط سرویس بهداشتی شما می دهد.

جنس کاسه روشویی 

هر روز انواع مدل های کاسه روشویی در طرح ها و مدل های مختلف توسط طراحان سراسر دنیا طراحی و روانه بازار می شوند. جنس کاسه های روشویی هم در چند سال گذشته دست خوش تغییرات بوده در حال حاضر جنس سنگ های روشویی موجود در بازار یا سنگ روشویی سرامیکی هست که این نوع سنگ به صورت فراوان در بازار با رنگ های سفید طلایی مشکی و دیگر رنگ ها موجود می باشد یا سنگ روشویی طبیعی و یا سنگ روشویی کورین که از سنگ مصنوعی تولید می شود و این خود بیشترین تاثیر را در قیمت روشویی کابینتی دارد. شما می توانید در بالا چندین مدل کاسه روشویی همراه با قیمت و مشخصات مشاهده کنید.