کاسه و سنگ روشویی خرید آنلاین با بهترین قیمت و مدل

خرید کاسه و سنگ روشویی

مشاوره رایگان خرید کاسه روشویی با شماره 09194109168 تماس بگیرید. 

مرتب سازی بر اساس:

کاسه روشویی یا سنگ روشویی

کاسه روشويي خرید

کاسه روشویی یا همان سنگ روشویی که بیشتر از سرامیک و یا کورین ساخته می شود و اکثرا به صورت گرد و یا چهار گوش می باشد و دارای لعابی براق است که روی باکس روشویی برای شستشویی دست و صورت قرار می گیرد.

نکات مهم قبل از خرید کاسه روشویی 

کاسه روشویی نقش مهمی در لوکس کردن روشویی کابینتی شما دارد پس بهتر است بهترین مدل کاسه روشویی، خرید شود برای خرید کاسه روشویی باید به چند نکته توجه کنید:

 • شکل ظاهری کاسه روشویی
 • سایز سنگ و کاسه روشویی
 • نوع نصب کاسه روشویی
 • با شیر یا بدون شیر بودن کاسه روشویی
 • رنگ کاسه روشویی
 • جنس کاسه روشویی
 • ارتفاع کاسه و سنگ روشویی
 • ...

کاسه روشویی یا کاسه دستشویی ؟

قیمت کاسه روشویی

از آنجایی که از کاسه روشویی برای شستشوی دست و صورت استفاده می شود عبارت کاسه دستشویی هم برای کاسه روشویی استفاده می شود پس در ادامه هر جا عبارت کاسه دستشویی را مشاهده کردید منظور همان کاسه روشویی است.

شکل ظاهری کاسه روشویی

کاسه های روشویی از قدیم به دو شکل گرد و مستطیلی تولید می شد ولی با توجه به وجود دستگاه های پیشرفته و ساخت انواع قالب های سنگ و کاسه روشویی در حال حاضر کاسه روشویی در شکل های مثلثی، بیضی و چند ضلعی هم تولید می شود.


سایز استاندارد کاسه روشویی چقدر است؟

کاسه روشویی مستطیلی

سایز کاسه های روشویی معمولا برای سنگ روشویی گرد از قطر 40 سانتی متر شروع می شود و تا قطر 50 سانتی متر می تواند بزرگ باشد. ولی برای کاسه های روشویی چهار گوش، عرض کاسه روشویی معمولا از 30 سانتی متر شروع می شود و طول کاسه روشویی از 40 الی 100 سانتی متر می تواند باشد.

انواع کاسه روشویی از بابت نوع نصب

کاسه و سنگ روشویی از بابت نصب به 3 مدل تقصیم می شود که در ادامه این سه مدل را معرفی می کنیم:

 • کاسه روشویی روکار
 • کاسه روشویی توکار 
 • کاسه روشویی زیر صفحه ای

انواع کاسه روشویی

کاسه روشویی روکار

اگر قصد خرید سنگ و کاسه روشویی از مدل روکار را دارید باید در نظر بگیرید که این مدل کاسه روشویی ها برای قرار دادن روی باکس روشویی و یا صفحه کابین روشویی استفاده می شود. 

کاسه روشویی توکار 

از کاسه های روشویی توکار برای مواقعی می توان استفاده کرد که اندازه باکس مشخص باشد چون این مدل کاسه روشویی توکار داخل باکس می رود و اندازه و ابعاد دقیق داشتن خیلی مهم است.

کاسه روشویی زیر صفحه ای

کاسه های روشویی زیر صفحه ای یک نوع کاسه است که از زیر به صفحه نصب می شود برای نصب این نوع کاسه ها معمولا صفحه به اندازه کاسه برش داده می شود و لبه های کاسه روشویی با چسب به زیر صفحه چسبیده می شود.

کاسه روشویی شیردار و بدون شیر

کاسه روشویی شیر دار

اگر شما می خواهید از شیر روشویی پایه کوتاه برای کاسه روشویی خود استفاده کنید بهترین مدل خرید سنگ و کاسه روشویی شیر دار است در این مدل روی سنگ جای سوراخ شیر وجود دارد و شما به راحتی می توانید شیر روشویی خود را در آن محل نصب کنید.

کاسه روشویی بدون جای شیر

اگر شیر روشویی پایه بلند و یا شیر روشویی توکار دیواری دارد و می خواهید کاسه روشویی خرید کنید بهترین مدل کاسه روشویی برای شما، خرید روشویی بدون جای شیر است. 

قیمت کاسه روشویی 

قیمت کاسه روشویی ها به چند عامل بستگی دارد که در ادامه بیان می شود:

 • قیمت کاسه روشویی با سایز رابطه مستقیم دارد.
 • قیمت سنگ روشویی سفید نسبت به رنگ های سفارشی ارزان تر است.
 • کاسه های روشویی روکار قیمت بالاتری نسبت به کاسه های توکار ها دارند.
 • قیمت کاسه روشویی ایرانی ارزان تر از کاسه و سنگ های روشویی وارداتی است.
 • کیفیت لعاب کاسه روشویی رابطه مستقیم با قیمت کاسه ها دارد.

خرید اینترنتی کاسه روشویی از کالا118

خرید کاسه روشویی و سنگ روشویی اول اینکه نیاز به صرف زمان زیادی دارد تا بتوانید چندین فروشگاه را در سطح شهر جستجو کنید و مدل دلخواه را خرید کنید علاوه بر صرف زمان دوم دلیل این می تواند باشد که همیشه موقع خرید بیشتر مردم استرس این را دارند که قیمت کاسه روشویی که خرید کرده اند شاید جای دیگر ارزان تر باشد و سومین دلیل برای خرید اینترنتی سنگ روشویی که از همه مهمتر می تواند باشد بحث سلامتی شماست در حال حاضر با وجود انواع بیماری های ویروسی واگیردار مانند کرونا و ... خرید اینترنتی یکی از بهترین روش ها می تواند برای رفع نیاز باشد.

شما در سایت کالا118 می توانید انواع مدل کاسه روشویی را با قیمت و عکس و مشخصات مشاهده و بررسی کنید و قیمت ها را مقایسه کنید و سپس فقط با چند کلیک ساده اقدام به خرید کاسه روشویی کنید و درب منزل تحویل بگیرید.