شیر روشویی پایه بلند فروش اینترنتی

شیر روشویی پایه بلند

شیر روشویی پایه بلند چند سالی است که تولید می شود و روز به روز کسانی که قصد خرید شیرآلات روشویی که از لحاظ قد و ارتفاع بزرگتر از شیر های روشویی معمولی باشد را به افزایش است دلیل آن هم  تولید روشویی های کابینتی که دارای کاسه های روشویی روکار است می باشد زیرا این نوع کاسه های روشویی که جای شیر روی کاسه نیست و ارتفاع بالاتری دارند باید از شیر دستشویی پایه بلند استفاده شود.

مشاوره رایگان خرید شیر روشویی پایه بلند با شماره 09194109168 تماس بگیرید.

مرتب سازی بر اساس:

خرید اینترنتی شیرآلات روشویی پایه بلند

خرید شیر روشویی پایه بلند به صورت حضوری در مقایسه با خرید آنلاین و اینترنتی شیر روشویی پایه بلند، نیازمند صرف هزینه و زمان کافی است و در دنیای دیجیتال امروز اینگونه خریدها نوعی زحمت بیهوده به حساب می آیند.

شما می توانید در فروشگاه اینترنتی کالا118 انواع شیر روشویی پایه بلند از برند های مختلف ایرانی و خارجی در رنگ بندی های طلایی، سفید، کروم (نقره ای) استیل و رنگ های فانتزی مانند رزگلد، زیتونی و... را مشاهده و به راحتی خرید نماید.

از مزایای خرید اینترنتی شیر روشویی پایه بلند می توان در صرفه جویی در وقت و انرژی، قدرت انتخاب بیشتر و پشتیبانی 24 ساعته خلاصه کرد.

قیمت شیر روشویی پایه بلند

قیمت شیر روشویی پایه بلند به عوامل زیر بستگی دارد:

  • برند شیر روشویی پایه بلند
  • رنگ شیر روشویی پایه بلند

برای نمونه قیمت برند شیر روشویی پایه بلند ایرانی نسبت برند های خارجی ارزان تر می باشد و برای نمونه در برند های ایرانی برند kwc از بقیه برند ها قیمت بالاتری دارد. 

شیر روشویی پایه بلند ارزان

همانطور که اشاره شد قیمت شیر روشویی پایه بلند متفاوت است و همین تفاوت قیمت باعث شده اکثر خریداران دنبال شیر روشویی پایه بلند ارزان قیمت بگردند.

ما در کالا 118 سعی برآن داشتیم که قیمت شیرآلات را با بیشترین تخفیف برای شما فراهم کنیم ولی شما هم می توانید با انتخاب شیر روشویی پایه بلند ایرانی قیمت مناسب هزینه کمتری کنید. شما می توانید با استفاده از فیلتر قیمت، ارزان ترین شیرآلات روشویی را مشاهده کنید.

امروزه.در برخی مدلهای مدرن روشویی های کابینت دار  شیر به جای قرار گرفتن بر روی کاسه روشویی ، روی صفحه کابینت زیرآن قرار میگیرد. برای چنین حالتی باید از شیرهای پایه بلند استفاده نمود .

در مواردی که روی کاسه روشویی جای شیر تعبیه شده باشد از شیر روشویی پایه کوتاه میتوان استفاده کرد. .در فروشگاه اینترنتی کالا118 شیرآلات روشویی پایه بلند با تخفیف ویژه و ارسال فوری برای تمام شهر های کشور موجود می باشد.