سینک گرانیتی ظرفشویی 😍 خرید در 30 مدل 😍 قیمت مناسب رنگ سفارشی

خرید سینک گرانیتی

سینک ظرفشویی گرانیتی

سینک ظرفشویی گرانیتی یک سینک متفاوت با مقاومت بسیار بالا و آنتی باکتریال است که این روز ها بیشتر طراحان مطرح در طرح های خود از  سینک های ظرفشویی گرانیتی به جای سینک های استیل استفاده می کنند.
ترکیب سینک های گرانیتی 80% کوارتز گرانیت و 20% رزین است که این نوع سینک ها را در مقابل لکه، ضربه و خط و خش مقاوم کرده است.

برای مشاور رایگان خرید سینک گرانیتی می توانید با شماره 09194109168 تماس بگیرید.

مرتب سازی بر اساس:


قبل از خرید سینک ظرفشویی گرانیتی به نکات زیر توجه کنید:

 • ابعاد محل برش جای سینک را اندازه بزنید تا موقع نصب به مشکل نخورید.
 • اگر می خواهید سینک گرانیتی را جایگزین سینک استیل کنید یا باید سینک استیل را اول از جدا کنید و ابعاد محل برش را اندازه بزنید یا اینکه سینک استیل را اندازه بزنید و از هر طرف 2سانت کم کنید ابعاد برش بدست می آید.
 • شما می توانید سینک ظرفشویی گرانیتی را روی انواع صفحه های کانتر از جنس های سنگ یا ام دی اف نصب کنید.

 در صورتی برای اندازه گیری و نصب سینک گرانیتی مشکل دارید می توانید با پشتیانی کالا118 به شماره 09194109168 تماس بگیرید.

کالا 118 نمایندگی فروش انواع برند های سینک گرانیتی آشپزخانه

شما می توانید در سایت اینترنتی kala118.com انواع برند های سینک گرانیتی ایرانی و خارجی را به صورت اینترنتی و آنلاین با بهترین قیمت خرید کنید.

چرا سینک ظرفشویی گرانیتی خرید می کنیم؟

خرید سینک ظرفشویی گرانیتی

سینک ظرفشویی گرانیتی به دلیل مزایایی زیادی که دارد در حال تبدیل شدن به اولین گزینه برای خرید سینک ظرفشویی در جهان شده است. سینک گرانیتی از سنگ گرانیت که از سخت ترین و جذاب ترین مواد در جهان بشمار می رود ساخته می شود. در ساخت گرانیت از پودر گرانیت و رزین های اکریلیک و رنگ استفاده می شود.

دلایل خرید سینک گرانیتی 

سینک‌های ظرفشویی قدیمی به دلیل داشتن ورق های نازک استیل و یا گالوانیزه شده و خاصیت ذاتی فلز زمانی که یک ظرف یا حتی استکان چایی روی آنها می افتاد صدایی گوش‌ خراش ایجاد می کردند ولی در سینک های گرانیتی با توجه به تراکم بالای مواد سازنده و ضخامت بالای سینک های گرانیتی از ایجاد صداهای بلند کاسته شده است. در ادامه به چند دلیل مهم استفاده از سینک گرانیتی اشاره می کنیم:

 • تمیز کردن آسان
 • تنوع رنگ
 • آنتی باکتریال بودن
 • ضد خش بودن
 • مقاومت بسیار بالا

استیل بهتر است یا گرانیت ؟

اکثر کسانی که اقدام به خرید سینک گرانیتی می کنند از فروشندگان یک سوال مشترک دارند "سینک گرانیت خوبه؟" مقاومت سینک توکار گرانیتی را می توان به عنوان یک فرق بین این سینک با استیل مطرح کرد. سینک های گرانیتی دوام بالایی دارند ولی سینک استیل سختی بالایی ندارد و احتمال تغییر حالت دارد.

در خانه هایی که ظرف هایی زیادی و چندین بار شست و شو در طول روز انجام می شود، خرید سینک گرانیتی گزینه بهتری برای شما خواهد بود زیرا مقاومت سینک ظرفشویی گرانیتی در مقابل استیل خیلی باتر است و راحت می توانید بعد از هر مهمانی و مراسمی که در خانه برگزار می کنید ظرف های کثیف زیادی را بدون ترس از شکستن و یا خراب شدن قرار بدهید.

در حالت کلی نگهداری و تمیز کردن سینک گرانیتی راحت تر است و پیشنهاد ما خرید بهترین سینک گرانیتی به شما است.

فرق سینک گرانیتی و استیل

قیمت سینک گرانیتی چرا متفاوت است؟

قیمت سینک گرانیتی یکی از فاکتور های اصلی خرید اکثر مشتریان است و همه ما می خواهیم بهترین سینک گرانیتی را با مناسب ترین قیمت خرید کنیم ولی سوالی که اکثر مشتریان از همکاران ما در پشتیبانی آنلاین سایت کالا118 می پرسند این است که چرا قیمت سینک ظرفشویی گرانیتی در بازار متفاوت است؟ دلیل این تفاوت قیمت ها چیست؟

برای اینکه بهتر متوجه دلیل تفاوت سینک های گرانیتی بشویم باید بدانیم قیمت سینک گرانیتی به چه چیز بستگی دارد؟ 

 • برند سینک گرانیتی
 • مواد اولیه استفاده شده در تولید سینک گرانیتی
 • سینک گرانیتی ایرانی و خارجی
 •  درصد پودر گرانیت به رزین های استفاده شده در ساخت سینک گرانیتی
 • نوع ژل کد های ایرانی و خارجی استفاده شده در تولید سینک گرانیتی
 • رنگ سینک گرانیتی (خود بعضی از رنگ های در بازار گران تر است)
 • متعلقات همراه سینک گرانیتی (زیرآب و سیفون و...)
 • نوع بسته بندی سینک گرانیتی 
 • نوع جنس قالب برای ساخت سینک گرانیت
 • سینک گرانیتی روکار یا سینک گرانیتی توکار
 • ...

قیمت سینک گرانیتی 

همانطور که در بالا اشاره شد قیمت سینک ظرفشویی گرانیتی به عوامل زیادی بستگی دارد ما در این صفحه انواع برند های سینک گرانیتی را با قیمت و مشخصات قرار داده ایم تمامی مدل ها دارای رنگ بندی مختلف می باشند زیر هر عکس قیمت سینک مشخص است ولی در بعضی از برند ها با تغییر نوع رنگ قیمت تغییر می کند. 

 چرا خرید سینک گرانیتی ارزان قیمت پیشنهاد نمی شود؟

توجه داشته باشید سینک گرانیتی ارزان قیمت با سینک گرانیتی قیمت مناسب از نظر ما خیلی فرق دارد.! وقتی بحث خرید سینک گرانیتی ارزان قیمت است منظور سینک های بی کیفیت یا به اصطلاح سینک های زیر پله ای است که بیشتر مواد اولیه از رزین می باشد این سینک های گرانیتی چند اشکال بزرگ دارد اول اینکه زود خط و خش می افتد و به مرور زمان ترک بر می دارد و روی سینک موج های زیادی دارد. پس بهتره دنبال خرید سینک گرانیتی قیمت مناسب با کیفیت عالی باشیم تا دوباره کاری نشود و با خیال راحت چندین سال استفاده کنید.

قیمت سینک ظرفشویی گرانیتی ایرانی

قیمت سینک ظرفشویی گرانیتی ایرانی نسبت به برند های وارداتی قیمت ارزان تری دارد، دلیل قیمت ارزان سینک گرانیتی ایرانی را می توان در مواد اولیه ارزان قیمت داخل ایران و قیمت گذاری ریالی سینک ظرفشویی گرانیتی تولید داخل جستجو کرد.  کسانی که دنبال قیمت سینک گرانیتی ارزان و مناسب هستند پیشنهاد می کنم از مدل های سینک آشپزخانه با کیفیت ایرانی استفاده کنند برند هایی مانند فورنیکا ، سینک گرانیتی استفاده از مواد خارجی با کیفیت و قالب های خارجی سینک های ارزان قیمت و مناسب با کیفیت تولید می کنند که می توانند با مدل های مشابه خارجی از لحاظ کیفیت رقابت کنند.

قیمت سینک ظرفشویی گرانیتی خارجی

شاید در نگاه اول قیمت سینک ظرفشویی گرانیتی خارجی بالاتر از مشابه های ایرانی باشد ولی باید این نکته را نیز در نظر بگیریم که سینک های گرانیتی وارداتی واقعا از بابت جنس خیلی بهتر و با کیفیت تر از مدل های مشابه ایرانی هستند البته منظور از وارداتی، برند های برتر آلمانی یا ایتالیایی می باشد که چندین برند در بازار ایران در حال حاضر موجود می باشد.  

معایب و مزیت های سینک های گرانیتی

سینک گرانیتی مزیت های زیادی دارد برای نمونه چند دلیلی که باید از سینک گرانیتی استفاده کنید را در ادامه اشاره می کنیم:

 •  آنتی باکتریال یعنی سطح سینک گرانیتی مانع رشد میکروب می شود.
 •  سطح سینک های گرانیتی طوری است که گرد و خاک و قطرات مایع به سختی نفوذ می کند در نتیجه سخت لکه می گیرد. 
 • راحتی تمیز کردن لکه ها، از آنجایی که سخت گرد و خاک نفوذ می کند.
 • ضد خش و مقاومت بالای سطح سنگ گرانیتی باعث شده سینک های گرانیتی را بیشتر با عنوان ضد خش بشناسیم.
 • مقاوم بسیار بالایی در مقابل گرمای غیر مستقیم دارد یعنی شما می توانید یک قابلمه یا کتری آب جوش را مستقیم روی سینک گرانیتی قرار دهید بدون اینکه مشکلی پیش بیاید.
 • تغییر رنگ سینک های ظرفشویی گرانیتی از آنجایی که خود رنگ هستند خیلی به سختی تغییر رنگ می دهند. 
 • از آنجایی که سطح یکپارچه دارند، خیلی از لحاظ بهداشتی مناسب می باشد و به راحتی تمیز می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید مطلب "راهنمای تمیز کردن سینک ظرفشویی گرانیتی" را مطالعه فرمایید.
 • مقاوم بسیار بالایی در برابر ضربه دارند.

از معایب و یا اشکالاتی که می توان برای سینک های ظرفشویی گرانیتی گرفت قیمت بالای این نوع سینک ها نسبت به سینک های استیل و فایبر گلاس است که با توجه به کیفیت سینک گرانیتی طبیعی به نظر می رسد.

سینک ظرفشویی گرانیتی سفید و رنگی

از پرفروش ترین رنگ سینک ظرفشویی گرانیتی می توان سینک گرانیتی سفید را نام برد ولی رنگ های دیگر نیز وجود دارد که بسته با رنگ بندی آشپزخانه قابل تولید می باشد در حال حاضر سینک های گرانیتی در رنگ های مشکی - سفید - سفید شیری - سفید شنی - طوسی - خاکستری تولید می شود و قابل ارائه به بازار می باشد.

سوال های قبل از خرید سینک گرانیتی

بهترین مارک سینک ظرفشویی گرانیتی کدام هست؟

سینک های گرانیتی با برند های ایرانی و خارجی زیادی در بازار وجود دارد که از بهترین برند ها می توان به سینک گرانیتی Smt- فونیکس - Formika -  مکاپا، مکون ،ماربل استون اشاره کرد در این صفحه همه مدل ها را با قیمت و مشخصات می توانید مشاهده کنید.

سینک گرانیتی بهتر است یا استیل؟

مقاومت سینک گرانیتی  را می توان به عنوان یک فرق بین این سینک با استیل مطرح کرد. سینک های گرانیتی دوام بالایی دارند.در خانه هایی که ظرف هایی زیادی و چندین بار شست و شو در طول روز انجام می شود، خرید سینک گرانیتی گزینه بهتری برای شما خواهد بود

تفاوت قیمت سینک گرانیتی  استیل چقدر است؟

در حالت کلی قیمت سینک های گرانیتی با استیل کیفیت بالا تفاوت چندانی ندارد شاید در حدودا 10-20 درصد سینک گرانیتی قیمت بالاتری دارد.


فیلم مدل های سینک های گرانیتی