سینک ظرفشویی گرانیتی

سینک ظرفشویی گرانیتی یک سینک متفاوت با مقاومت بسیار بالا و آنتی باکتریال است که این روز ها بیشتر طراحان مطرح در طرح های خود از  سینک های ظرفشویی گرانیتی به جای سینک های استیل استفاده می کنند.

ترکیب سینک های گرانیتی 80% کوارتز گرانیت و 20% رزین است که این نوع سینک ها را در مقابل لکه، ضربه و خط و خش مقاوم کرده است.

برای مشاور رایگان خرید سینک گرانیتی می توانید با شماره 09194109168 تماس بگیرید.

مرتب سازی بر اساس:

استیل بهتر است یا گرانیت ؟

اکثر کسانی که اقدام به خرید سینک گرانیتی می کنند از فروشندگان یک سوال مشترک دارند "سینک گرانیت خوبه؟" مقاومت سینک توکار گرانیتی را می توان به عنوان یک فرق بین این سینک با استیل مطرح کرد. سینک های گرانیتی دوام بالایی دارند. در عوض سینک استیل سختی بالایی ندارد.

در خانه هایی که ظرف هایی زیادی و چندین بار شست و شو در طول روز انجام می شود، خرید سینک گرانیتی گزینه بهتری برای شما خواهد بود. بعد از هر مهمانی و مراسمی که در خانه برگزار می کنید هم قطعا ظروف زیادی کثیف خواهند شد و نیاز به شست و شو خواهند داشت.

در چنین حالتی خرید بهترین سینک گرانیتی بهترین انتخاب شما خواهد بود و با خیال راحت ظرف های کثیف را در سینک قرار دهید.

قیمت سینک گرانیتی ارزان 

کسانی که دنبال قیمت سینک گرانیتی ارزان و مناسب هستند پیشنهاد می کنم از مدل های سینک آشپزخانه با کیفیت ایرانی استفاده کنند برند هایی مانند فورنیکا ، سینک گرانیتی ماربل استون و pga با استفاده از مواد خارجی با کیفیت و قالب های خارجی سینک های ارزان قیمت و مناسب با کیفیت تولید می کنند که می توانند با مدل های مشابه خارجی از لحاظ کیفیت رقابت کنند.

قیمت سینک ظرفشویی گرانیتی ایرانی

قیمت سینک ظرفشویی گرانیتی ایرانی نسبت به برند های وارداتی قیمت ارزان تری دارد، دلیل قیمت ارزان سینک گرانیتی ایرانی را می توان در مواد اولیه ارزان قیمت داخل ایران و قیمت گذاری ریالی سینک ظرفشویی گرانیتی تولید داخل جستجو کرد. 

قیمت سینک ظرفشویی گرانیتی خارجی

شاید در نگاه اول قیمت سینک ظرفشویی گرانیتی خارجی بالاتر از مشابه های ایرانی باشد ولی باید این نکته را نیز در نظر بگیریم که سینک های گرانیتی وارداتی واقعا از بابت جنس خیلی بهتر و با کیفیت تر از مدل های مشابه ایرانی هستند البته منظور از وارداتی، برند های برتر آلمانی یا ایتالیایی می باشد که چندین برند در بازار ایران در حال حاضر موجود می باشد.  

معایب و مزیت های سینک های گرانیتی

سینک گرانیتی مزیت های زیادی دارد برای نمونه چند دلیلی که باید از سینک گرانیتی استفاده کنید را در ادامه اشاره می کنیم:

  •  آنتی باکتریال یعنی سطح سینک گرانیتی مانع رشد میکروب می شود.
  •  سطح سینک های گرانیتی طوری است که گرد و خاک و قطرات مایع به سختی نفوذ می کند در نتیجه سخت لکه می گیرد. 
  • راحتی تمیز کردن لکه ها، از آنجایی که سخت گرد و خاک نفوذ می کند.
  • ضد خش و مقاومت بالای سطح سنگ گرانیتی باعث شده سینک های گرانیتی را بیشتر با عنوان ضد خش بشناسیم.
  • مقاوم بسیار بالایی در مقابل گرمای غیر مستقیم دارد یعنی شما می توانید یک قابلمه یا کتری آب جوش را مستقیم روی سینک گرانیتی قرار دهید بدون اینکه مشکلی پیش بیاید.
  • تغییر رنگ سینک های ظرفشویی گرانیتی از آنجایی که خود رنگ هستند خیلی به سختی تغییر رنگ می دهند. 
  • از آنجایی که سطح یکپارچه دارند، خیلی از لحاظ بهداشتی مناسب می باشد و به راحتی تمیز می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید مطلب "راهنمای تمیز کردن سینک ظرفشویی گرانیتی" را مطالعه فرمایید.
  • مقاوم بسیار بالایی در برابر ضربه دارند.

از معایب و یا اشکالاتی که می توان برای سینک های ظرفشویی گرانیتی گرفت قیمت بالای این نوع سینک ها نسبت به سینک های استیل و فایبر گلاس است که با توجه به کیفیت سینک گرانیتی طبیعی به نظر می رسد.

سینک ظرفشویی گرانیتی سفید و رنگی

از پرفروش ترین رنگ سینک ظرفشویی گرانیتی می توان سینک گرانیتی سفید را نام برد ولی رنگ های دیگر نیز وجود دارد که بسته با رنگ بندی آشپزخانه قابل تولید می باشد در حال حاضر سینک های گرانیتی در رنگ های مشکی - سفید - سفید شیری - سفید شنی - طوسی - خاکستری تولید می شود و قابل ارائه به بازار می باشد.

سوال های قبل از خرید سینک گرانیتی

بهترین مارک سینک ظرفشویی گرانیتی کدام هست؟

سینک های گرانیتی با برند های ایرانی و خارجی زیادی در بازار وجود دارد که از بهترین برند ها می توان به سینک گرانیتی Smt- فونیکس - Formika - ماربل استون اشاره کرد در این صفحه همه مدل ها را با قیمت و مشخصات می توانید مشاهده کنید.

سینک گرانیتی بهتر است یا استیل؟

مقاومت سینک گرانیتی  را می توان به عنوان یک فرق بین این سینک با استیل مطرح کرد. سینک های گرانیتی دوام بالایی دارند.در خانه هایی که ظرف هایی زیادی و چندین بار شست و شو در طول روز انجام می شود، خرید سینک گرانیتی گزینه بهتری برای شما خواهد بود

تفاوت قیمت سینک گرانیتی  استیل چقدر است؟

در حالت کلی قیمت سینک های گرانیتی با استیل کیفیت بالا تفاوت چندانی ندارد شاید در حدودا 10-20 درصد سینک گرانیتی قیمت بالاتری دارد.


فیلم مدل های سینک های گرانیتی