خرید اینترنتی زیردوشی حمام

1-9 از 9
زیردوشی حمام اکثرا با  دوردوشی شیشه ای حمام که بعضا به اسم کابین دوش شیشه ای حمام نیز گفته می شود باهم استفاده میشود ولی شما میتوانید زیر دوشی را به صورت جداگانه در محل حمام نصب کنید و اجباری به استفاده همزمان با کابین دوش همراه با زیر دوشی نیست. با توجه به اینکه ابعاد زیر دوشی متغییر هست  می تواند حتی در حمام های کوچک نیز استفاده کرد. استفاده از زیردوشی می توانداز خیس شدن کف حمام شما جلوگیری کند و به زیباتر شدن دکوراسیون حمام شما کمک خواهدکرد. شما می توانید حتی با خرید زیردوشی کوچک ارزان قیمت هم محل مناسبی برای دوش گرفتن در حمام و سرویس بهداشتی درست کنید. 


لیست قیمت زیردوشی حمام

شما می توانید در فروشگاه اینترنتی کالا118 لیست قیمت زیردوشی ها رو همراه با سایز و مشخصات در زیر مشاهده نماید همچنین در صورت نیاز میتوانید از فیلتر مرتب سازی لیست, برای یافتن زیردوشی حمام ارزان استفاده نمایید.

ابعاد زیردوشی حمام

برای خرید اینترنتی زیردوشی حمام , قبل از انتخاب و اقدام به خرید باید ابعاد مورد نیاز رو اندازه بگیرید زیردوشی های موجود در بازار در چندین سایز هستند سایز های 80*80 یا 90*90 یا 100*100 همچنین 120*80 و... در سایت موجود می باشد.

بهترین مارک برند زیردوشی حمام

تولید کنندگان وان جکوزی اکثرا زیردوشی هم تولید می کنند. زیردوشی های شاینی زیر دوشی های تنسر زیردوشی های باداب و ساحل وان با کیفیت عالی با 5 سال گارانتی می تواند خیال خریداران را از خرید دوردوشی برای حمام راحت کند. 

برند های تولید کننده زیردوشی حمام

شاینیتنسربادابهوم بیسریتونساحل وانداتیسترک آرمهفیورنزاتوتی