خرید اینترنتی زیردوشی حمام

خرید زیردوشی حمام

امروزه خرید زیردوشی حمام یکی از لوازم مهم سرویس حمام می باشد. اگر شما می خواهید موقع دوش گرفتن فضاهای خارج از زیر دوش خیس و کثیف نشود به شما هم خرید زیر دوشی حمام رو پیشنهاد می کنیم. زیر دوشی های حمام مانند یک سکو چند سانتی هستند که دارای 4 پایه است و با استفاده از زیرآب و سیفون آب را دقیقا داخل چاه فاضلاب موجود در زیر , زیر دوشی حمام هدایت می کند و مانع پاشیدن آب به محیط اطراف می شود.

مشاوره رایگان خرید زیردوشی حمام با شماره 09194109168 تماس بگیرید. 

مرتب سازی بر اساس:

زیردوشی حمام

زیردوشی حمام اکثرا با دوردوشی شیشه ای حمام که بعضا به اسم کابین دوش شیشه ای حمام نیز گفته می شود باهم استفاده می شود ولی شما می توانید زیر دوشی را به صورت جداگانه در محل حمام نصب کنید و اجباری به استفاده همزمان با کابین دوش همراه با زیر دوشی نیست.

انواع زیردوشی حمام

برای زیر دوش حمام , دو نوع زیردوشی روکار و زیر دوشی توکار در بازار موجود است. زیر دوشی های توکار در قسمت دوش حمام و موقع کاشی کاری نصب می شود و با سرامیک حمام در یک سطح است ولی زیر دوشی روکار یا همان زیر دوشی آماده بعد از اتمام کاشی کاری سرویس حمام در محل دوش نصب می شود. 

جنس زیردوشی حمام

جنس زیر دوشی های حمام موجود در بازار اکثرا از جنس اکریلیک ساخته می شوند.جنس زیر دوشی های از تنوع بسیار بالایی برخوردار است زیر دوشی سرامیکی می تواند به صورت یکپارچه نیز نصب شود. 

زیردوشی فایبرگلاس که از جنس کامپوزیت و یا فایبرگلاس ساخته می شود و یکی از پرفروش ترین نوع زیر دوشی در حال حاضر هم می باشد. یک مدل دیگر زیردوشی فلزی است که دارای لعاب هستند .

با توجه به محل نصب قیمت و شرایط دیگر بایستی تصمیم بگیرید که از کدام یک از انواع زیر دوشی استفاده خواهید کرد. همچنین برخی از زیر دوشی های موجود در بازار طرح سنگ هستند که برای علاقه مندان به داشتن حمامی لوکس تر  و زیباتر با استفاده از المان های طبیعی قابل استفاده خواهد بود .

طرح های زیردوشی حمام 

زیر دوشی حمام گرد :  زیر دوشی هایی که جلوی آنها به صورت گرد هستند زیر دوشی های گرد گفته می شود.

زیر دوشی مربع : زیر دوشی هایی که عرض و طول شون یکی باشه و به صورت مربعی شکل می باشد را زیر دوشی مربعی می گوییم 

زیر دوشی مستطیل : زیر دوشی های که طول آنها بزرگتر از عرض هست و جلوی کار صاف هستند رو زیر دوشی مستطیلی شکل می گوییم.

ابعاد زیردوشی حمام

 زیر دوشی ها دارای سایز و ابعاد مختلفی دارند ابعاد استاندارد زیر دوشی حمام کوچک 80X80 سانتی متر و 90x90 سانتی متر و ابعاد زیر دوشی های بزرگ 100x100 سانتی متر و 120x100 سانتی متر می باشد.

قیمت زیردوشی حمام

با توجه به جنس زیر دوشی ها و ابعاد زیر دوشی ها قیمت زیردوشی حمام تعیین می شود. به مراتب زیر دوشی سایز کوچک ارزان تر از زیر دوشی سایز بزرگ است. قیمت زیر دوشی حمام اکریلیک نسبت به بقیه زیر دوشی ها گرانتر می باشد.

با توجه به اینکه ابعاد زیر دوشی متغییر هست می تواند حتی در حمام های کوچک نیز استفاده کرد. استفاده از زیردوشی می توانداز خیس شدن کف حمام شما جلوگیری کند و به زیباتر شدن دکوراسیون حمام شما کمک خواهدکرد. شما می توانید حتی با خرید زیردوشی کوچک ارزان قیمت هم محل مناسبی برای دوش گرفتن در حمام و سرویس بهداشتی درست کنید. 

لیست قیمت زیردوشی حمام

شما می توانید در فروشگاه اینترنتی کالا118 لیست قیمت زیردوشی ها رو همراه با سایز و مشخصات در زیر مشاهده نماید همچنین در صورت نیاز میتوانید از فیلتر مرتب سازی لیست, برای یافتن زیردوشی حمام ارزان استفاده نمایید.

سایز زیردوشی حمام

برای خرید اینترنتی زیردوشی حمام , قبل از انتخاب و اقدام به خرید باید ابعاد مورد نیاز رو اندازه بگیرید زیردوشی های موجود در بازار در چندین سایز هستند سایز های 80*80 یا 90*90 یا 100*100 همچنین 120*80 و... در سایت موجود می باشد.

بهترین مارک برند زیردوشی حمام

تولید کنندگان وان جکوزی اکثرا زیردوشی هم تولید می کنند. زیردوشی های شاینی زیر دوشی های تنسر زیردوشی های باداب و ساحل وان با کیفیت عالی با 5 سال گارانتی می تواند خیال خریداران را از خرید دوردوشی برای حمام راحت کند. 

برند های تولید کننده زیردوشی حمام

فیلم راهنمای نصب زیردوشی حمام


شاینیتنسربادابهوم بیسریتونساحل وانداتیسترک آرمهفیورنزاتوتی