استراکچر فلاش تانک توکار توالت فرنگی وال هنگ (دیواری) معرفی بهترین برند

فلاش تانک توکار وال هنگ (دیواری)

استراکچر فلاش تانک توکار وال هنگ

فلاش تانک های توکار وال هنگ یا همان فلاش تانکی که برای توالت فرنگی های وال هنگ داخل دیوار نصب می شود، نوع جدیدی از فلاش تانک ها می باشد که در حال حاضر در اکثر کشور ها و داخل ایران نیز مرسوم شده است.

برای راهنمای رایگان خرید فلاش تانک توکار وال هنگ با شماره 09194109168 تماس بگیرید. 

فلاش تانک وال هنگ
مرتب سازی بر اساس:

معایب فلاش تانک توکار دیواری

شاید خیلی ها فکر کنند فلاش تانک های توکار که داخل دیوار و قبل از کاشی کاری نصب می شود یک عیب و ایراد است

در حالی که دقیقا بر عکس بزرگترین حسن فلاش تانک های توکار این است که داخل دیوار قرار می گیرد زیرا اولا هم ضخامت دیوار صدا را کم می کند و عملا فلاش تانک توکار بی صدا می شود ثانیا باعث می شود که فضای خیلی کمتری توالت فرنگی اشغال کند. 

مزایای فلاش تانک توکار دیواری

استفاده از فلاش تانک توکار دیواری یا همان فلاش تانک وال هنگ استراکچر دار، در سرویس بهداشتی علاوه بر لوکس شدن محیط سرویس بهداشتی مزایای زیاد دیگری نیز دارد ، فضای کمتری می گیرد، صدای کمتری دارد و.... در ادامه مدل های فلاش تانک توکار ترک و ایرانی را می توانید همراه با قیمت مشاهده نماید.

قیمت استراکچر وال هنگ

قیمت فلاش تانک های استراکچردار وال هنگ یا همان فلاش تانک های توکار وال هنگ بستگی به کیفیت و برند دارد. استراکچرهای وارداتی نسبت به فلاش تانک های توکار استراکچر دار قیمت بالاتری دارند

تعمیر فلاش تانک توکار دیواری

حال اگر فکر می کنید که اگر فلاش تانک توکار خراب شود چه می شود؟ باید عرض کنیم تمامی مکانیزم و فلوتر فلاش تانک های توکار از پشت کلید قابل تعمیر و تعویض می باشد پس هیچ نگران نباشید.

کیفیت مخزن این فلاش تانک ها هم مانند تمام لوله های توکار که در ساختمان استفاده شده است عالی می باشد و شما می توانید به راحتی از این نوع فلاش تانک ها خرید کنید.

انواع فلاش تانک توکار دیواری

فلاش تانک های توکار دیواری یا همان وال هنگ در سه مدل 

  • فلاش تانک توکار دیواری با استراکچر کامل 
  • فلاش تانک توکار دیواری با نیم فریم
  • فلاش تانک توکار دوطرفه با اسراکچر کامل

در بازار موجود می باشد.

فلاش تانک ها با استراکچر کامل خیلی مطمئن تر از نیم فریم ها هستند زیرا هم می توانند وزن بیشتری تحمل کنند و هم اینکه مخزن به صورت کامل داخل استراکچر و فریم قرار می گیرد.

فلاش تانک توکار دوطرفه با استراکچر کامل

از فلاش تانک های توکار دوطرفه برای مکان هایی که دو طرف می خواهید فلاش تانک نصب کنید و ضخامت دیوار کم هست می توانید استفاده کنید و بهترین گزینه می باشد.

فلاش تانک توکار برای فضای کوچک

فلاش تانک های توکار بهترین گزینه برای فضا ها و سرویس های کوچک می باشد زیرا داخل دیوار است و هیچ فضایی را اشغال نمی کند و فقط کلید یا همان شاسی روی دیوار می باشد در اکثر کشور ها از فلاش تانک های توکار دیواری استفاده می کنند. 

خرید و فروش فلاش تانک توکار وال هنگ

 اگر به دنبال فروشگاهی هستید تا فروش فلاش تانک وال هنگ به صورت مستقیم و بدون واسطه داشته باشد ما به شما کالا۱۱۸ را معرفی می کنیم شما عزیزان می توانید خرید فلاش تانک وال هنگ ایرانی و خارجی را به صورت مستقیم از کمپانی سازنده توسط این فروشگاه انجام دهید.

خرید از فروشگاه کالا ۱۱۸ به صورت اینترنتی بوده و این محصول را درب منزل با بسته بندی اورجینال تحویل خواهید گرفت.

قیمت فلاش تانک توکار وال هنگ

قطعا برای خرید فلاش تانک وال هنگ به سایت ها و فروشگاه های مختلفی سر زده اید و تمامی آن ها را مقایسه کرده اید. کالا ۱۱۸ با قیمتی پایین تر از سایر فروشگاه ها فلاش تانک توکار وال هنگ را به شما عزیزان ارائه می دهد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت فلاش تانک وال هنگ به کالا ۱۱۸ و لیست قیمت انواع فلاش تانک های توکار نگاهی بیندازید.

کالا ۱۱۸ برای تمامی محصولاتی که در اختیار مشتریان قرار می دهد تخفیف ویژه در نظر گرفته است.

فیلم نصب فلاش تانک توکار