خرید توالت فرنگی

بیشتر کسانی که به درد کمر پا دچار هستند بر این باور دارند که با خرید توالت فرنگی و استفاده از آن موجب کاهش درد پا و کمر می شود امروزه اکثر مردم برای جلوگیری از آسیب به مفاصل پا و کمر از توالت فرنگی به جای توالت شرقی استفاده می کنند.  

برای مشاوره رایگان خرید و نصب توالت فرنگی با شماره 09194109168 تماس بگیرید. 

مرتب سازی بر اساس:

انواع توالت فرنگی ها 

در حال حاضر توالت فرنگی ها رو به دو نوع توالت فرنگی زمینی و توالت فرنگی وال هنگ یا همان توالت فرنگی دیواری می توان تقسیم کرد. در این بخش می خواهیم در مورد توالت فرنگی زمینی توضیحاتی خدمتتان ارائه دهیم.

قیمت توالت فرنگی 

قیمت توالت فرنگی با توجه به رنگ کیفیت لعاب و برند های ایرانی و خارجی متفاوت هست برای مثال قیمت توالت فرنگی طلایی و یا توالت فرنگی مشکی به مراتب از توالت فرنگی سفید گران تر هست. در مورد برند نیز, توالت فرنگی ترکیه یا توالت فرنگی ایتالیا از مدل های چینی و یا ایرانی گران تر هستند. شما میتوانید از قسمت مرتب سازی, لیست قیمت توالت فرنگی  رو بر حسب توالت فرنگی ارزان قیمت و یا بیشترین قیمت مرتب نماید .

انواع توالت فرنگی زمینی

توالت فرنگی زمینی را هم می توان به سه مدل
 1).توالت فرنگی یک تکه: در این مدل مخزن فلاش تانک و کاسه یه صورت یک تکه قالب گیری شده است به همین دلیل وزن بیشتری هم دارد.
2).توالت فرنگی دوتکه: مخزن و سنگ به صورت جدا قالب گیری و ساخته می شوند و در موقع نصب به هم پیچ می شوند.
3).توالت فرنگی بک تووال: این مدل که سنگ به دیوار تکیه داده می شود و فلاش تانک به صورت مخفی داخل دیوار پشتی جایگذاری می شود و اکثرا تخلیه به زمین هست
.

 فروش اینترنتی توالت فرنگی 

با توجه به رقابت زیادی بین تولیدکنندگان و فروشندگان توالت فرنگی برای بدست آوردن فروش بیشتر روز به روز مدل های جدید توالت فرنگی به بازار ارائه می شود.برای دیدن توالت فرنگی با تعداد مدل های بیشتر همراه با مشخصات و قیمت توالت فرنگی ها بهترین راه خرید اینترنتی توالت فرنگی می باشد.

توالت فرنگی ایرانی

در حال حاضر توالت فرنگی های ایرانی زیادی با انواع برند ها در کشور تولید می شود. توالت فرنگی های ایرانی روز به روز به کیفیت استاندارد جهانی نزدیک تر می شوند. قیمت توالت فرنگی های ایرانی نسبت به خارجی ها بسیار مناسب تر و ارزان تر است برای همین بیشتر مردم به سمت خرید توالت فرنگی ایرانی میل دارند.

توالت فرنگی خارجی

در حال حاضر در اکثر کشور های خارجی پیشرفته چندین کارخانه تولید توالت فرنگی وجود دارد امروزه بهترین مارک و برند های توالت فرنگی خارجی در کشور ترکیه- ایتالیا و چین تولید می شود که داری بهترین کیفیت می باشند.

فرق توالت فرنگی معمولی با وال هنگ

فیلم ساخت توالت فرنگی