قیمت توالت فرنگی زمینی | بیشترین تخفیف + خرید آنلاین

خرید توالت فرنگی

بیشتر کسانی که به درد کمر پا دچار هستند بر این باور دارند که با خرید توالت فرنگی و استفاده از آن موجب کاهش درد پا و کمر می شود امروزه اکثر مردم برای جلوگیری از آسیب به مفاصل پا و کمر از توالت فرنگی به جای توالت شرقی استفاده می کنند.  

برای مشاوره رایگان خرید و نصب توالت فرنگی با شماره 09194109168 تماس بگیرید. 

مرتب سازی بر اساس:

خرید آنلاین دستشویی توالت فرنگی 

در حال حاضر خرید آنلاین توالت فرنگی یا همان دستشویی فرنگی یکی از بهترین راه های خرید کردن است با توجه به آلودی هوا و انواع بیماری های واگیر دار مانند کرونا و ... خیلی بهتر است که پشت سیستم و یا با گوشی از فروشگاه اینترنتی کالا118 انواع مدل توالت فرنگی را با قیمت و مشخصات و عکس ها مشاهده کنید و فقط با چند کلیک خرید دستشویی فرنگی را انجام دهید. 

انواع توالت فرنگی ها 

در حال حاضر توالت فرنگی ها رو به دو نوع توالت فرنگی زمینی و توالت فرنگی وال هنگ یا همان توالت فرنگی دیواری می توان تقسیم کرد. در این بخش می خواهیم در مورد توالت فرنگی زمینی توضیحاتی خدمتتان ارائه دهیم.

قیمت کاسه توالت فرنگی 

قیمت توالت فرنگی با توجه به رنگ کیفیت لعاب و برند های ایرانی و خارجی متفاوت هست برای مثال قیمت کاسه توالت فرنگی طلایی و یا توالت فرنگی مشکی به مراتب از توالت فرنگی سفید گران تر است. در مورد برند نیز توالت فرنگی ترکیه یا توالت فرنگی ایتالیا از مدل های چینی و یا ایرانی گران تر هستند. شما می توانید از قسمت مرتب سازی, لیست قیمت توالت فرنگی را بر حسب توالت فرنگی ارزان قیمت و یا بیشترین قیمت مرتب نماید .

انواع توالت فرنگی زمینی

توالت فرنگی زمینی را هم می توان به سه مدل
 1)توالت فرنگی یک تکه : در این مدل مخزن فلاش تانک و کاسه یه صورت یک تکه قالب گیری شده است به همین دلیل وزن بیشتری هم دارد.
2)توالت فرنگی دوتکه : مخزن و سنگ به صورت جدا قالب گیری و ساخته می شوند و در موقع نصب به هم پیچ می شوند.
3)توالت فرنگی بک تووال : این مدل که سنگ به دیوار تکیه داده می شود و فلاش تانک به صورت مخفی داخل دیوار پشتی جایگذاری می شود و اکثرا تخلیه به زمین هست
.

 فروش اینترنتی با قیمت بروز توالت فرنگی 

با توجه به رقابت زیادی بین تولیدکنندگان و فروشندگان توالت فرنگی برای بدست آوردن فروش بیشتر روز به روز مدل های جدید توالت فرنگی به بازار ارائه می شود. برای کسانی که می خواهند به قیمت بروز توالت فرنگی ها دسترسی داشته باشند پیشنهاد می دهیم در همین صفحه و با فیلتر های برند قیمت می توانید قیمت بروز توالت فرنگی ها را مشاهده کنید در کل بهترین راه خرید اینترنتی توالت فرنگی مقایسه قیمت ها و مدل ها در همین صفحه می باشد.

توالت فرنگی ایرانی

در حال حاضر توالت فرنگی های ایرانی زیادی با انواع برند ها در کشور تولید می شود. توالت فرنگی های ایرانی روز به روز به کیفیت استاندارد جهانی نزدیک تر می شوند. قیمت توالت فرنگی های ایرانی نسبت به خارجی ها بسیار مناسب تر و ارزان تر است برای همین بیشتر مردم به سمت خرید توالت فرنگی ایرانی میل دارند.

توالت فرنگی خارجی

در حال حاضر در اکثر کشور های خارجی پیشرفته چندین کارخانه تولید توالت فرنگی وجود دارد امروزه بهترین مارک و برند های توالت فرنگی خارجی در کشور ترکیه- ایتالیا و چین تولید می شود که داری بهترین کیفیت می باشند.

بورس توالت فرنگی در تهران

بورس فروش توالت فرنگی در هر شهری تا حدودی مشخص می شود معمولا یک منطقه در شهر های مختلف چندین فروشگاه نسبت به سایر مناطق مدل های مختلف توالت فرنگی را بیشتر برای فروش دارند و یا به اصطلاح بورس فروش توالت فرنگی هستند در تهران بیشتر منطقه بنی هاشم، شیراز جنوبی و سهروردی را می توان به عنوان بورس توالت فرنگی نام برد.

فرق توالت فرنگی معمولی با وال هنگ

فیلم ساخت توالت فرنگی