خرید وان جکوزی ریتون

جکوزی خانگی ریتون

وان جکوزی های ریتون از بهترین قطعات وارداتی تولید می شود. ورق بدنه جکوزی های ریتون از ورق های اکرلیک که تماما آنتی باکتریال می باشد ساخته می شود. کارخانه ریتون در تهران شهرک صنعتی پرند می باشد و یکی از برترین تولید کننده های وان جکوزی در کشور می باشد.

برای مشاور رایگان خرید "وان جکوزی خانگی ریتون" می توانید با شماره 09194109168 تماس بگیرید

مرتب سازی بر اساس:

لیست قیمت وان و جکوزی ریتون 

فروشگاه اینترنتی کالا118 به عنوان نمایندگی رسمی فروش آنلاین وان جکوزی های ریتون است شما می توانید اخرین لیست قیمت جکوزی خانگی ریتون  را در این صفحه با مشخصات و آپشن ها مشاهده نماید.

انواع وان و جکوزی ریتون

وان جکوزی های برند ریتون در دو مدل زیر تولید می شود:

  • جکوزی توکار ریتون
  • جکوزی روکار ریتون

جکوزی توکار ریتون

منظور از جکوزی های توکار ریتون، به جکوزی های خانگی گفته می شود که برای نصب نیازی به پنل ها (کاور ها) کنار ندارد و به جای کاور های سفید اکرلیک از سرامیک استفاده می شود.

جکوزی روکار ریتون

جکوزی های روکار ریتون که بیشترین نوع وان جکوزی های موجود در بازار را تشکیل می دهد دارای شاسی تمام استیل و دو یا یک سمت پنل سفید می باشد و برای نصب نیاز به کاشی کاری و ... نیست و به راحتی نصب می شود.

کیفیت وان جکوزی ریتون

بدنه وان جکوزی های ریتون از ورق های اکریلیک وارداتی ساخته شده است ورق اکریلیک بهترین ورق موجود در بازار برای ساخت بدنه وان جکوزی می باشد که زرد نمی شود و آنتی باکتریال است. موتور جکوزی های ریتون از برند LX ایتالیا می باشد و تمام قطعات ماساژور ها و ... وارداتی می باشد وان جکوزی های ریتون 5 سال گارانتی دارد و دارای 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

ظرفیت وان و جکوزی خانگی ریتون

 وان جکوزی های ریتون در مدل های تک نفری ، دونفری ، 4 نفری و 6 نفری تولید می شود. سایز استاندارد وان جکوزی یک نفره ریتون برای طول 140 الی 180 سانتی متر است و عرض 70 الی 85 سانتی متر می باشد. همچنین سایز استاندارد وان جکوزی ریتون دونفری طول 170 الی 185 سانتی متر و عرض 95 الی 130 سانتی متر می باشد و برای وان جکوزی 4 نفری عرض 170 سانتی متر و طول 180 سانتی متر و برای 6 نفری 180 عرض و طول 200 سانتی متر است.