لیست قیمت روشویی ایستاده

روشویی و دستشویی ایستاده

روشویی های ایستاده سری جدید روشویی و دستشویی هایی است که در حال حاضر وارد بازار شده است و نیاز به نصب روی دیوار نیست.

روشویی های ایستاده در مدل ها و طرح مختلفی تولید می شود.

برای راهنمای رایگان خرید روشویی ایستاده با شماره 09194109168 تماس بگیرید. 

مرتب سازی بر اساس:

جنس روشویی ایستاده

امروزه روشویی های ایستاده از سه مواد متفاوت تولید می شود :

روشویی ایستاده از جنس سنگ مصنوعی

این نوع روشویی ها و دستشویی های ایستاده از جنس سنگ کورین می باشد که مقاوم در برابر ضربه، آنتی باکتریال، ضد خش و... می باشد و در رنگ ها مختلف تولید می شود.

روشویی ایستاده از سنگ طبیعی 

در ساخت و تولید این روشویی ها از سنگ طبیعی استفاده شده است و دارای زیبایی خاصی می باشد.

روشویی ایستاده سرامیکی

این روشویی ها از جنس سرامیک (به اصطلاح چینی) ساخته می شود. جنس سرامیک را شما از قدیم دیده اید و می دانید که دارای سطح لعاب سفید رنگ می باشد.

قیمت روشویی ایستاده

قیمت روشویی ایستاده به خیلی از ویژگی ها مانند ابعاد و متریال و رنگ کیفیت لعاب و برند های ایرانی و خارجی بستگی دارد برای مثال قیمت روشویی ایستاده طلایی نسب به روشویی ایستاد سفید گران تر هست شما می توانید از قسمت مرتب سازی, لیست قیمت روشویی ایستاد رو بر حسب روشویی ایستاده ارزان قیمت و یا بیشترین قیمت مرتب نماید .

رنگ روشویی ایستاده

در خرید روشویی ایستاده سرامیکی از بابت انتخاب رنگ خیلی محدودیت داریم و اکثرا درحال حاضر شما میتوانید روشویی ایستاده سفید و یا احتمالا مشکی رو مشاهده کنید ولی برای خرید روشویی ایستاده کورین محدودیت خیلی کمتری داریم.

شما می توانید روشویی رنگی دلخواه خود را از ما بخواهید با توجه به اینکه روشویی ایستاده کورین در داخل ایران تولید می شود می توانیم طبق در خواست مشتری روشویی ایستاده طلایی سفید بنفش و یا هر رنگی که برای دکور سرویس شما لازم باشد را تولید کنیم .برای مشاهده سنگ روشویی کورین و سینک آشپزخانه کورین می توانید روی هر لینک کلیک کنید.