قیمت فلاش تانک روکار | خرید آنلاین بهترین برند ایرانی و خارجی

فلاش تانک روکار

یکی از قدیمی ترین ابزار توالت ها فلاش تانک روکار است که امروزه کمتر از این مدل استفاده می شود اما هنوز هم در بین سرویس بهداشتی های ایرانی این مدل محبوبیت خاص خود را دارد.

فلاش تانک روکار پس از اتمام عملیات ساختمانی نصب می شود و به همین دلیل کاملا در دسترس است بنابراین تعمیر کردن فلاش تانک های توکار نسبت یه سایر مدل ها آسان تر است.

برای راهنمای رایگان خرید فلاش تانک روکار با شماره 09194109168 تماس بگیرید. 

مرتب سازی بر اساس:

مزایای فلاش تانک توالت ایرانی

فلاش تانک هایی که برای توالت ایرانی بکار می برند اکثرا از یک مکانیسم استفاده می کنند و می توان از مزایای استفاده از فلاش تانک موارد زیر را نام برد: 

کمک به بهداشت و توصیه های پزشکی

کمک به صرفه جویی در مصرف آب

شست و شوی آسان

کمک به جلوگیری از ورود هر گونه ویروس یا باکتری

جلوگیری از دخالت دست در هنگام تخلیه فلاش تانک با استفاده از فلاش تانک های اتوماتیک 

انواع فلاش تانک 

انواع فلاش تانک از نظر نوع نصب در سه مدل تولید می شود:

فلاش تانک توکار توالت زمینی

فلاش تانک روکار توالت زمینی

فلاش تانک توکار وال هنگ

انواع فلاش تانک توالت ایرانی (توالت شرقی-توالت زمینی) از نظر طرح و عملکرد:

فلاش تانک دو زمانه

فلاش تانک دو مخزنه

فلاش تانک دکمه دار

فلاش تانک اتوماتیک

قیمت فلاش تانک روکار زمینی

همان طور که می دانید فلاش تانک روکار از مدل های قدیمی فلاش تانک می باشد به همین سبب در کل قیمت ارزان تری نسبت به مدل های توکار دارد. لیست قیمت انواع فلاش تانک در سایت کالا ۱۱۸ قرار داده شده و شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت این فروشگاه از قیمت فلاش تانک روکار آگاه شوید.

تمامی محصولات فروشگاه کالا ۱۱۸ خصوصا فلاش تانک روکار ایرانی و خارجی از تخفیف های ویژه برخوردارند بنابراین هم وطنان عزیز می توانند فلاش تانک روکار را با ارزان ترین قیمت از کالا ۱۱۸ خریداری کنند. 

خرید و فروش فلاش تانک روکار

فروش فلاش تانک روکار زمینی در کالا ۱۱۸ به صورت مستقیم از کمپانی سازنده فلاش تانک روکار ایرانی برای مشتریان عزیز ارسال می شود بنابراین با توجه به نوسانات قیمت و کیفیت در بازار مشتریان عزیز می توانند با خیال راحت خرید فلاش تانک روکار را از کالا ۱۱۸ انجام دهد.

این فلاش تانک دارای گارانتی و خدمات پس از فروش ۲۴ ماهه می باشد. شما با خرید اینترنتی از کالا ۱۱۸ می توانید فلاش تانک مورد نظر خود را در کمترین زمان و بهترین نوع بسته بندی درب منزل تحویل بگیرید.

بهترین برند فلاش تانک توالت ایرانی

در بازار شما می توانید انواع برند فلاش تانک را مشاهده کنید از فلاش تانک های ایرانی ارزان قیمت تا فلاش تانک های لوکس خارجی.

در حال حاضر اگر بخواهیم بهترین فلاش تانک های ایرانی را نام ببریم به چند برند زیر می توان اشاره کرد:

  • فلاش تانک شودر
  • فلاش تانک راسان
  • فلاش تانک قهرمان
  • فلاش تانک ایران 
  • فلاش تانک تاپ 

از فلاش تانک های خارجی موجود در بازار می توان به فلاش تانک onix ایتالیا که گارانتی شرکت kwc هست نام برد. 

نصب فلاش تانک روکار 

به نظر می رسد که نصب فلاش تانک روکار را هر کسی نتواند انجام دهد بنابراین برای جلوگیری از خطرات احتمالی و جلوگیری از مشکلاتی که پس از نصب فلاش تانک ممکن است رخ دهد این کار را به دست نصاب های ماهر سپرد چرا که تجربه کاری آن ها باعث می شود به فلاش تانک شما هیچ گونه صدمه و ضرر مالی وارد نشود.