خرید شیرآلات توکار لیست قیمت

شیرآلات توکار 

شیرآلات توکار نوع از شیرآلات است که به غیر از متعلقات بیرونی مانند اهرم و سردوش بقیه قسمت ها مانند مغزی و ... داخل دیوار قرار می گیرد. با خرید شیرآلات توکار از شیلنگ ها و لوله هایی که فضای زیادی اشغال می کردند و ظاهر دکور سرویس بهداشتی و حمام را زشت می کرد دیگر خبری نیست. برای داشتن فضای لوکس یکی از راه ها استفاده از شیرآلات توکار است، برای مشاهده قیمت شیرآلات توکار در ادامه این صفحه چندین مدل را با مشخصات می توانید مشاهده کنید.

برای مشاور رایگان خرید شیرآلات توکار می توانید با شماره 09194109168 تماس بگیرید.

مرتب سازی بر اساس:

خرید شیرآلات توکار 

اکثر طراحان برای طراحی سرویس بهداشتی خانه های لوکس از شیرآلات توکار که ظاهری زیبا و لوکس دارند استفاده می کنند. اگر شما هم می خواهید سرویس بهداشتی لوکس داشته باشید بهتر است به مدل های شیرآلات توکار به عنوان یک گزینه خوب توجه داشته باشید. با خرید شیرآلات توکار با توجه به نصب به صورت توکار , سرویس بهداشتی خود را یک محیط آرام و لوکس می کنید. البته توجه کنید نصب شیرآلات توکار برای خانه های قدیمی که قصد تغییرات دارند هم می شود استفاده کرد.

خرید اینترنتی شیرآلات توکار

با توجه به زمان گیر بودن خرید از فروشگاه های سطح شهر که علاوه بر صرف زمان زیاد برای یافتن مدل شیر توکار که مورد پسند باشد در حال حاضر با توجه به انواع بیماری های ویروسی واگیردار مانند کرونا و ... ما در کالا118 به شما خرید اینترنتی شیرآلات توکار را پیشنهاد می دهیم شما می توانید به راحتی قبل از خرید شیر توکار مورد پسند، از کارشناسان فروش سایت کالا118 در خواست مشاوره رایگان داشته باشید تا در مورد قیمت و کیفیت و ... شیرآلات توکار شما را راهنمایی کنند تا تجربه خرید اینترنتی خوبی داشته باشید.

قیمت شیرآلات توکار

قیمت شیرآلات توکار  با توجه به رنگ و تیپ و برند های ایرانی و خارجی متفاوت هست برای مثال قیمت شیرآلات توکار طلایی و یا شیرآلات توکار رزگلد به مراتب از شیرآلات توکار کروم گران تر هست. شما می توانید از قسمت مرتب سازی, لیست قیمت شیرآلات توکار رو بر حسب شیرآلات ارزان قیمت و یا بیشترین قیمت مرتب نماید .

خرید انواع شیرآلات توکار 

وقتی حرف از خرید شیرآلات توکار به میان می آید خیلی ها فکر می کنند حتما شیرآلات توکار قیمت بالایی دارد، باید عرض کنم بله قیمت شیرآلات توکار نسبت به شیرآلات معمولی گران تر است ولی در خود مدل های شیرآلات توکار برند های ایرانی و خارجی داریم که قیمت هاشون باهم اختلاف زیادی دارد. در ادامه انواع شیرآلات توکار ایرانی و خارجی را بررسی می کنیم/

خرید شیرآلات توکار ارزان قیمت

شیرآلات توکار، مدل ها و برندهای مختلفی در بازار وجود دارد و هر کدام دارای قیمت و کیفیت مختلفی هستند و هر برند طرح های مختص خودش را تولید می کند. اگر دنبال خرید شیرآلات توکار ارزان قیمت هستید به شما برند های ایرانی با تیپ های پایین را پیشنهاد می دهیم برای نمونه در شیرآلات توکار دوش قیمت تیپ 1 خیلی ارزان تر از تیپ 4 است و یا مثلا شیرآلات توکار قهرمان به نسبت شیرآلات توکار کی دبلیو سی قیمت ارزان تری دارد. 

خرید شیرآلات توکار ایرانی

خرید شیرآلات توکار ایرانی با توجه به قیمت دلار و نوسانات بازار می تواند بهترین گزینه باشد. با این حال برند های ایرانی تولید کننده شیرآلات توکار را باید بررسی کنیم تا بتوانیم بهترین شیرآلات توکار را انتخاب کنید. در حال حاضر شیرآلات توکار برند هایی مانند kwc، شودر، قهرمان، راسان و کلار جزو برترین برند های ایرانی در زمینه شیر توکار هستند.

خرید شیرآلات توکار خارجی

به مراتب برای کسانی که می خواهند شیرآلات توکار با کیفیت بین المللی انتخاب کنند باید خرید شیرآلات توکار خارجی با برند های معتبر اروپایی را پیشنهاد بدیم برند هایی از کشور ایتالیا مانند نوبلی یا کشور اسپانیا مانند برند Roca یا کشور آلمان مانند Grohe و ترکیه مانند bien را خرید کنند.

فروش شیرآلات توکار رنگی

بیشتر فروش شیرآلات توکار را در هر برندی در حال حاضر شیرآلات توکار کروم یا استیل دارد شیرآلات توکار رنگ کروم علاوه بر نگهداری راحت با سادگی با تمام وسایل سرویس بهداشتی و حمام ست می شود و این یک مزیت بزرگ می باشد و علاوه بر این قیمت شیرآلات توکار کروم ارزان تر از بقیه رنگ ها می باشد.

فروش شیرآلات توکار طلایی

شیرآلات توکار طلایی جزو رنگ های لوکس و جذاب در بین تمامی رنگ های شیرآلات می باشد و با توجه به ماهیت رنگ طلایی، قیمت شیرآلات توکار طلایی را می توان گفت گران ترین شیرآلات در بین تمامی رنگ ها است ولی برای کسانی که می خواهند سرویس بهداشتی و حمام خاص و متفاوتی داشته باشند رنگ طلایی را پیشنهاد می دهیم.

فروش شیرآلات توکار مشکی

این روزها استفاده از رنگ سیاه و مشکی در سرویس بهداشتی و حمام های لاکچری رو به افزایش است و به مراتب درخواست برای خرید شیرآلات توکار مشکی نیز بالاتر رفته است و در برند های ایرانی نیز رنگ مشکی و سیاه تولید می شود برند هایی مانند kwc و شودر جزو پیشگامان تولید شیرآلات توکار مشکی در ایران هستند.

نصب شیرآلات توکار 

 نصب شیرآلات توکار برای بسیاری از برند ها روش اجرایی یکسانی دارند ولی برخی از برندها ممکن است اتصالات و یا آپشن های دیگری نیز داشته باشنددر حالت کلی با دیدن فیلم آموزشی نصب شیرآلات توکار زیر بسیاری از مشکلات نصب را می توانید مرتفع نمایید.

نصب شیر توکار روشویی

استفاده از شیرآلات توکار روشویی در کنار شیرآلات توکار دوش یک محیط زیبا و لوکس به محیط سرویس بهداشتی و حمام ایجاد می کند. با دانستن ارتفاع مناسب روشویی کابینت دار شیرمغزی نسبت به آن قبل از گاشی کاری داخل دیوار قرار می گیرد و پس از کاشی کاری متعلقات روکار نصب می شود.

نصب شیر توکار توالت 

برای نصب شیرآلات توکار توالت با توجه به اینکه پس از نصب تغییر ارتفاع و جابجایی فوق العاده هزینه بر و زمان بر می باشد باید قبل از نصب محل دقیق و نوع کاربری برای توالت فرنگی زمینی و دیواری و یا توالت ایرانی را مشخص نماییم و نسبت به ان اندازه ها مشخص شود.نصب شیرتوکار توالت نیز مانند شیرتوکار روشویی در دو مرحله انجام می شود قبل از نصب مغزی داخل دیوار قرار می گیرد و پس از کاشی کاری متعلقات شیرتوکار توالت نصب می شود.