خرید سینک گرانیتی

1-11 از 11

سینک گرانیتی چیست؟

سینک‌ گرانیتی از ترکیب سنگ گرانیت و مواد رزین آکرلیک تولید می شود. در ساخت سینک گرانیتی حدود 80 درصد گرانیت و 20 درصد رزین آکرلیک استفاده می شود. سینک گرانیتی تولید شده دارای تمام ویژگی های گرانیت می باشد اما مقاوم‌تر و ارزان‌تر و البته نگهداری آن راحت‌تر است.

استیل بهتر است یا گرانیت ؟

اکثر کسانی که اقدام به خرید سینک گرانیتی می کنند از فروشندگان یک سوال مشترک دارند "سینک گرانیت خوبه؟" مقاومت سینک گرانیتی  را می توان به عنوان یک فرق بین این سینک با استیل مطرح کرد. سینک های گرانیتی دوام بالایی دارند. در عوض سینک استیل سختی بالایی ندارد. در خانه هایی که ظرف هایی زیادی و چندین بار شست و شو در طول روز انجام می شود، خرید سینک گرانیتی گزینه بهتری برای شما خواهد بود. بعد از هر مهمانی و مراسمی که در خانه برگزار می کنید هم قطعا ظروف زیادی کثیف خواهند شد و نیاز به شست و شو خواهند داشت. در چنین حالتی خرید بهترین سینک گرانیتی بهترین انتخاب شما خواهد بود و با خیال راحت ظرف های کثیف را در سینک قرار دهید.

مزایای سینک گرانیتی

از مزایای سینک های گرانیتی می توان به یکپارچه و بدون درز بودن آن اشاره کرد سینک ظرفشویی گرانیت در برابر حرارت بسیار مقاوم تر هست و ضد لک و جرم هست و مایعات درون گرانیت نفوذ نمی کند ضد ضربه و ضد جرم گرفتگی هستند.

از دیگر مزایای سینک گرانیتی میتوان به تنوع رنگ و طرح و قابل ترمیم بودن و فرم پذیری این نوع سینک اشاره کرد.

معایب سینک گرانیتی

با توجه به اینکه کیفیت و مقاومت سینک های گرانیتی خیلی بهتر از سایر سینک ها هست بالابودن نسبی قیمت سینک گرانیتی قابل قبول می تواند باشد. 

قیمت سینک گرانیتی

 قیمت سنگ گرانیتی ایرانی با توجه به اینکه مواد اولیه مرغوب در داخل ایران می باشد ارزان تر می باشد.

رنگ بندی سینک ظرفشویی گرانیتی

سینک گرانیتی در رنگ های مشکی - سفید - سفید شیری - سفید شنی - طوسی - خاکستری تولید می شود و قابل ارائه به بازار می باشد.


فیلم مدل های سینک های گرانیتی