روشویی تمام سنگی لیست قیمت

 روشویی سنگی 

روشویی های تمام سنگی بر خلاف روشویی کابینتی از ترکیب سنگ طبیعی مرمر و رزین ساخته شده است این روشویی ها دارای ظاهری بسیار زیبا و شیک می باشد که این روزها بیشتر در خانه های لوکس به جای روشویی های چوبی استفاده می شود.

برای راهنمای رایگان خرید روشویی تمام سنگی با شماره 09194109168 تماس بگیرید. 

مرتب سازی بر اساس:

جنس روشویی تمام سنگی

امروزه روشویی های تمام سنگی از دو مواد متفاوت تولید می شود:

روشویی و دستشویی تمام سنگی از جنس سنگ گرانیتی

این نوع روشویی ها و دستشویی های سنگی از جنس سنگ گرانیت می باشد که مقاوم بالایی در برابر ضربه و حرارت، آنتی باکتریال، ضد خش و... می باشد و در رنگ ها مختلف تولید می شود.

روشویی تمام سنگی از جنس سنگ طبیعی 

در ساخت و تولید این روشویی ها از سنگ طبیعی استفاده شده است و بسیار شیک و جذاب است.

روشویی سنگی جدید 

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که به دنبال روشویی های سنگی جدید و مدرن با طراحی خلاقانه و کلاسیک هستید باید بگویم روشویی های تمام سنگی موجود در سایت کالا 118 از جدیدترین و با کیفیت ترین روشویی های موجود در بازار می باشد. شما می توانید در زیر روشویی های سنگی را با قیمت و مشخصات مشاهده کنید و در صورت پسند می توانید از طریق همین سایت خرید انجام بدید .

قیمت روشویی تمام سنگی

قیمت روشویی سنگی به خیلی از ویژگی ها مانند ابعاد و مواد اولیه متریال استفاده شده و برند های ایرانی و خارجی بستگی دارد برای مثال قیمت روشویی تمام سنگی سایز های کوچک به مراتب ارزان تر از روشویی تمام سنگی بزرگ است شما می توانید از قسمت مرتب سازی, لیست قیمت روشویی تمام سنگی رو بر حسب روشویی تمام سنگی ارزان قیمت و یا بیشترین قیمت مرتب نماید .

رنگ روشویی تمام سنگی 

شما می توانید موقع خرید روشویی تمام سنگی گرانیتی، رنگی دلخواه خود را از ما بخواهید با توجه به اینکه روشویی تمام سنگی در داخل ایران تولید می شود می توانیم طبق در خواست مشتری روشویی سنگی گرانیتی سفید آبی مشکی و یا هر رنگی که برای دکور سرویس شما لازم باشد را تولید کنیم .