خرید هود آشپزخانه

1-24 از 270

انتخاب صحیح هود آشپزخانه


خرید هود آشپزخانه

در خرید هود آشپزخانه باید به این نکته توجه کرد که بیشتر زمان یک خانم خانه دار در محیط آشپزخانه سپری می شود پس محیط آشپزخانه باید آرامش دهنده , لوکس و شیک باشد و به مراتب لوازم خانگی مورد استفاده در آشپزخانه باید با کیفیت و ظاهری زیبا باشد. برای خرید هود آشپزخانه باید چند سوال را در نظر بگیریم. آیا قصد خرید هود مخفی دارید؟ آیا قصد خرید هود مورب دارید؟ آیا قصد خرید هود زیر کابینتی دارید؟ آیا قصد خرید هود جزیره را دارید؟ آیا قصد خرید هود زیر کابینتی دارید؟

قیمت هود آشپزخانه

قیمت هود آشپزخانه به مولفه های زیادی مربوط می شود مانند برند- سایز هود - نوع هود (هود کابینتی - مخفی - شومینه ای - جزیره ) از این بین ارزان ترین هود, هود های زیر کابینتی قدیمی هستند و پس از آن قیمت هود مخفی مناسب تر است . شما می توانید با استفاده از فیلتر مرتب سازی قیمت ها موجود در سایت کالا118 لیست هود هارو بر حسب ارزان ترین هود به بیشترین مرتب نمایید.

انتخاب سایز هود آشپزخانه

انتخاب سایز هود آشپزخانه همانطور که در فیلم آموزش انتخاب هود در بالا مشاهده کردید به نوع کابینت شما و اجاق گازی که انتخاب کردی و فضایی که دارید بستگی دارد هود اکثرا سایز های استاندارد 60 سانتی 70 سانتی 80سانتی و 90 سانتی در بازار موجود می باشد.

فیلتر هود آشپزخانه

فیلتر های مورد استفاده در هودها نوع می باشد.

  •  فیلتر های الیافی

فلتر های مورد استفاده در هود های زیر کابینتی از نوع فیلتر الیافی است. از شستن این نوع فیلتر ها جدا خداری کنید.

  •  فیلتر های آلومینیومی

فیلتر آلومینیومی فیلتر به صورت شبکه شبکه هست و در قسمت ورودی هوا نصب می شود و جذب کننده ذرات روغن معلق رو هواست.بهتر است فیلتر آلومینیومی به صورت ماهیانه با اب جوش و مایع ظرفشویی و برس پلاستیکی شستشو داده شوند.

  • فیلتر زغالی

فیلتر زغالی را شما می توانید به جای فیلتر آلومینیومی استفاده کنید در این فیلتر هوای وارد شده به هود پس از جذب شدن بو و چربی توسط این فیلتر هوا به محیط برگشت داده می شود این نوع فیلتر هم قابل شستشو نیست و بسته به میزان مصرف حدودا 1الی دوسال عمر مفید دارند و برای داشتن راندمان بالا باید پس از این مدت تعویض شود 

قدرت مکش هود آشپرخانه

قدرت مکش هود آشپزخانه را برحسب متر مکعب بر ساعت محاسبه می کنند منظور جریان هوایی که یک هود می تواند در ساعت از آشپزخانه شما خارج کند را قدرت مکش آن هود می نامند.

هود ارزان قیمت

با توجه به نوسانات قیمت ارز و افزایش قیمت هود های خارجی چند شرکت ایرانی اقدام به تولید هود با قیمت مناسب نموده اند. که شما می توانید با استفاده از فیلتر مرتب سازی قیمت ها , لیست را بر حسب ارزان ترین هود مرتب نماید.