روشویی مزو MEZZO کابینتی خرید آنلاین از نمایندگی رسمی با گارانتی اصل

روشویی مزو کابینت دار MEZZO

اگر بخواهیم چند برند با کیفیت ایرانی تولید کننده روشویی کابینتی را نام ببریم حتما برند مزو MEZZO هم بین نام ها خواهد بود، روشویی های کابینتی مزو MEZZO حاصل تلاش یک گروه و تیم حرفه ای که با استفاده از دستگاههای مدرن و پیشرفته از بهترین متریال ضد آب تولید می شود.

برای راهنمای رایگان خرید روشویی مزو کابینت دار با شماره 09194109168 تماس بگیرید. 

مرتب سازی بر اساس:

قیمت روشویی مزو کابینتی MEZZO 

کیفیت و متریال استفاده شده در تولید روشویی مزو MEZZO با نمومه های خارجی با کیفیت به راحتی قابل مقایسه است و حتی نسبت به بعصی از برند های خارجی برند مزو MEZZO کیفیت بهتری نیز دارد ولی همواره " قیمت روشویی مزو MEZZO " بیسار مناسب و ارزان تر از نمونه های مشابه خارجی می باشد و می شود گفت مزو از برند های بسیار منصف در زمینه تولید روشویی های کابینت دار است.

لیست قیمت روشویی مزو MEZZO کابینت دار

با توجه به تغییرات مداوم قیمت ارز در داخل کشور به مراتب لیست قیمت همه محصولات موجود در فروشگاه ها نیز تغییر می کند، فروشگاه اینترنتی کالا118 همواره سعی می کند آخرین لیست قیمت روشویی مزو کابینتی را در این صفحه برای مشتریان خود قرار دهد و شما می توانید به مراجعه به همین صفحه تمامی مدل های برند مزو را با قیمت و مشخصات مشاهده نماید.

کیفیت روشویی مزو MEZZO

کیفیت برتر همواره شعار برند MEZZO بوده است برای همین در حال حاضر روشویی های کابینتی مزو در سایه کیفیت عالی خود به اکثر کشور های همسایه صادر می شود و با توجه به کیفیت و دوام کابینت روشویی های PVC مزو در اکثر هتل ها، بیمارستانها و ... از این برند معروف استفاده می کنند. 

انواع روشویی مزو MEZZO

روشویی های مزو MEZZO در دو مدل کابینت دار دیواری و کابین دار زمینی یا همان پایه دار تولید می شود که در ادامه در مورد هر کدام به اختصار توضح می دهیم:

روشویی دیواری مزو MEZZO

با توجه به پرفروش بودن روشویی دیواری، برای همین برند مزو MEZZO نیز اقدام به تولید بیشترین تنوع در روشویی های دیواری کرده است و در حال حاضر روشویی کابینتی دیواری مزو نسبت به مدل های پایه دار دارای مدل ها و طرح های بسیاری می باشد و برای کسانی که سرویس بهداشتی کوچکی دارند خرید روشویی دیواری مزو بهترین گزینه می باشد و زیر این روشویی ها محل مناسبی برای قرار گیری دمپایی و یا دیگر چیزها است.

روشویی پایه دار زمینی مزو MEZZO

برای کسانی که مشکل فضا در سرویس بهداشتی و حمام ندارند خرید روشویی کابینت دار زمینی مزو می تواند گزینه مناسبی باشد زیرا کابینت روشویی های زمینی مزو با توجه به پایه محکمی که دارد می تواند وزن زیادی را تحمل کند و برای همین شما می توانید از کاسه روشویی هایی که از سنگ طبیعی با وزن زیاد هستند و یا باکس های بزرگ روشویی که وزن زیادی دارند و نمی توان به صورت دیواری نصب کرد نیز به راحتی استفاده کنید 

نمایندگی فروش روشویی  مزو MEZZO

فروشگاه اینترنتی کالا118 به عنوان نماینده رسمی فروش آنلاین روشویی های کابینتی مزو می باشد و شما می توانید تمامی مدل های گروه تولیدی مزو را با بیشترین درصد تخفیف و با گارانتی اصالت کالا و فقط با چند کلیک خرید نماید و درب منزل هزینه را پرداخت کنید.

روشویی کوچک مزو

برند مزو برای تمامی سرویس های روشویی اقدام به تولید کابینت روشویی کرده است با توجه به اینکه هر روز متراژ آپارتمان های کوچک و کوچکتر می شود برای همین باید برای سرویس بهداشتی های کوچک نیز روشویی کابینتی کوچک تهیه شود برند مزو انواع روشویی های کابین دار کوچک را تولید کرده است که در این صفحه با قیمت می توانید مشاهده و خرید کنید.