خرید آبچکان رومیزی

خرید آبچکان رومیزی  

خرید آبچکان رومیزی و یا رو سینک برای هر آشپزخانه ای لازم و ضروری است ظرف ها پس از شستشو باید داخل آبچکان رو کابینتی و یا آبچکان روی سینک قرار داده شود تا کاملا خشک شود و سپس داخل کابینت گذاشته شود. 

شما می توانید در فروشگاه اینترنتی کالا118 انواع آبچکان رومیزی را با قیمت و مشخصات مشاهده و خرید نماید.

برای مشاور رایگان خرید جا ظرفی رو کابینتی می توانید با شماره 09194109168 تماس بگیرید

مرتب سازی بر اساس:

خرید آبچکان رومیزی و جا ظرفی روی کابینتی

فرقی ندارد یک آقای جنتلمن باشید یا یک خانم خانه دار، لااقل یک بار در آشپزخانه ظرف شسته اید و در آبچکان یا همان جا ظرفی قرار داده اید، اگر آبچکان شما از مدل داخل کابینتی نباشد و یا جای کافی نداشته باشید به شما پیشنهاد خرید آبچکان رومیزی و یا همان جا ظرفی رو کابینتی می دهیم تا با خیال راحت پس از شستن ظرف ها دیگر نیاز نیست، دست خود را بالا ببرید و احیانا آب داخل لباس هم برود. 

خرید اینترنتی آبچکان رومیزی

خرید اینترنتی آبچکان رومیزی یکی از راحت ترین روش خرید جاظرفی است بدون اینکه نیاز باشد در سطح شهر چندین فروشگاه را دور بزنید با خیال راحت چندین مدل را در گوشی موبایل و یا کامپیوتر شخصی خودتان فقط با سرچ عبارت "خرید اینترنتی آبچکان رومیزی" و انتخاب سایت کالا118 به راحتی انواع مدل جاظرفی رومیزی را با قیمت و عکس و مشخصات مشاهده و خرید کنید.

ابعاد آبچکان رومیزی مناسب چقدر است؟

آبچکان های رومیزی در سایز های مختلف تولید می شود و خرید آبچکان بستگی به اندازه فضای کابینت شما دارد اگر مشکل فضا روی کابینت آشپزخانه بهتر بگم روی کانتر اگر مشکل فضا ندارید می توانید از آبچکان رومیزی بزرگ مثلا طول 50 سانتی متر استفاده کنید ولی اگر صفحه کابینت شما کوچک است و فضای کمی دارید بهتر است از آبچکان رومیزی کوچک مثلا سایز 35 سانتی متری خرید کنید.

خرید آبچکان رومیزی کالا118خرید آبچکان رومیزی

فروش انواع مدلهای آبچکان رومیزی

آبچکان های رومیزی در دو مدل ثابت و جمع شونده تولید می شود که هر دو مدل روی صفحه کابینت قرار می گیرد و در زیر آبچکان رومیزی صفحه ای وجود دارد که آب به دست آماده از ظروف داخل آن می ریزد و از محل مخصوص خود روی سینک ریخته می شود.

قیمت آبچکان رومیزی 

قیمت آبچکان رومیزی و یا همان قیمت جاظرفی ها بستگی به نوع جنس و اندازه و برند دارد به عنوان نمونه قیمت آبچکان رومیزی کنتراست با توجه به کیفیت بالا به مراتب قیمت بالاتری هم دارد.

آبچکان رومیزی کنتراست