يكشنبه, ۱۲ آبان ۱۳۹۸

آموزش راهنمای نصب سینک آشپزخانه گرانیتی

راهنمای نصب سینک ظرفشویی گرانیتی

خرید سینک آشپزخانه گرانیتی

حرید سینک آشپزخانه از جمله کالاهای ساختمانی هست که برای هر آشپزخانه ای ضروری می باشد. حال برای کسانی که می خواهند آشپزخانه ای جذاب و متفاوت داشته باشند ما در کالا118 پیشنهاد خرید سینک گرانیتی را می هیم. در این مقاله قصد داریم در مورد نحوه نصب سینک آشپزخانه گرانیتی روی صفحه کابینت را آموزش بدیم لطفا با ما همراه باشید.

راهنمای نصب سینک گرانیتی

راهنمای تصویری نصب سینک گرانیتی

خیلی ها فکر می کنند برای نصب سینک گرانیتی باید نوع صفحه کابینت از جنس خاصی باشد یا برای نصب سینک گرانیتی خیلی زمان بر و سخت هست و ... ما در این مقاله می خواهیم به شما آموزش دهیم که چطور در منزل خود می توانید به راحتی سینک گرانیتی را روی صفحه کابینت نصب کنید. قیمت سینک گرانیتی در فروشگاه اینترنتی کالا 118 با بیشترین تخفیف به مشتریان ارائه می شود.

برای مشاوره رایگان خرید سینک گرانیتی با شماره 09194109168 تماس بگیرید.

لوازم مورد نیاز برای نصب سینک گرانیتی آشپزخانه

  • پیچ گوشتی
  • چسب آکواریومی
  • سمباده نرم
  • سیفون و زیرآب پیچ بلند
  • چسب پهن 
  • کاردک نرم
  • دریل 
  • مته گردبر

با استفاده از لوازم فوق که در هر خانه ای پیدا می شود شروع به نصب سینک گرانیتی می کنیم.

آموزش نصب سینک گرانیتی

چک کردن لوازم داخل سینک گرانیتی

پس از باز کردن درب کارتن سینک، اولین کار چک کردن لوازم همراه سینک گرانیتی می باشد که معمولا در صورت سفارش دارای سیفون و زیرآب مخصوص سینک های گرانیتی که دارای پیچ های بلندتری نسبت به زیرآب و سیفون سینک های استیل است.

لوازم لازم برای نصب سینک گرانیتی

آموزش برش صفحه کانتر برای نصب سینک

در صورتی که صفحه روی کانتر آشپزخانه برش داده نشده، با توجه به اندازه سینک گرانیتی خریداری شده روی صفحه را برش می دهید دقت کنید که از هر طرف باید حداقل 2سانتی متر فضا برای نشستن سینک روی صفحه در نظر گرفته شود. پس از برش دادن صفحه محل برش را سمباده نرم بکشید تا کاملا صاف شود.

برش صفحه کانتر برای سینک گرانیتی

آموزش سوراخ کردن سینک ظرفشویی گرانیتی برای نصب شیر

برای سوراخ کردن سینک گرانیتی باید در نظر بگیرید که قطر سوراخ برای نصب شیر ظرفشویی حدودا 35-37 میلی متر باید باشد. برای سوراخ کردن سینک های گرانیتی طبق تصویر زیر از یک دریل با مته گردبر 3.5 سانتی متری می توانید استفاده کنید. پس از سوراخ کاری با سمباده محل نصب شیر سینک گرانیتی را صاف کنید. 

سوراخ کردن سینک گرانیتی

نصب زیرآب و سیفون سینک گرانیتی

برای نصب زیرآب و سیفون سینک های گرانیتی دقت کنید همانطور که در بالا گفته شد باید سیفون مخصوص سینک های گرانیتی را خریداری کنید. طبق تصویر زیر پس از آنکه لاستیک سیفون نصب شد زیرآب روی لاستیک قرار می گیرد و با استفاده از پیچ مخصوص خود محکم بسته می شود تا هیچ گونه نشتی موقع استفاده نداشته باشد. در صورتی که سینک شما دارای تخلیه اضطراری باشد باید زیرآب آن را نیز به سیفون اصلی طبق تصویر زیر وصل کنید.

بستن سیفون سینک گرانیتی

سیفون سینک گرانیتی

سیفون سرریز سینک گرانیتی

نصب سینک گرانیتی با استفاده از بست های فلزی

نصب و قرار دادن سینک های گرانیتی بر روی صفحه کانتر به دو صورت انجام می شود یا مانند تصویر زیر با استفاده از بست های فلزی که در پشت سینک قرار می گیرد و پس از قرار گرفتن سینک روی صفحه، از پایین با فشردن پیچ روی کانتر سینک محکم نصب می شود. و یا با استفاده از چسب که در ادامه توضیح داده می شود.

راهنمای بستن سینک گرانیتی

نصب سینک گرانیتی با استفاده چسب آکواریومی

در این روش با توجه به اینکه لبه های کانتر از هر طرف 2سانتی متر فضا برای قرار گرفتن سینک وجود دارد کاملا تمیز می شود و دور تا دور صفحه با چسب آکواریومی پوشانده می شود و مقداری چسب نیز پشت سینک آغشته می کنید و سینک گرانیتی را روی صفحه قرار می دهید معمولا روی گوشه های سینک وزنه قرار می دهند و به مدت 12 ساعت اجازه می دهند تا سینک گرانیتی روی کانتر محکم شود.

راهنمای بستن سینک گرانیتی

طریقه نصب سینک گرانیتی

فیلم آموزش نصب سینک گرانیتی


ثبت نظر